Tani A80 za 1.500 EUR ... wałek ???

Zaczęty przez pmcomp, Marzec 12, 2016, 14:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

pmcomp

Uważajcie na tą aukcję: http://myebay-com.itm243123432503.sj3mzbasf2k12z138115.itm2920123814.com/itm/ws/studer-a-80-master-recorder/a215345324364-11094375699/?ViewItem

UWAGA !!! ten link to może być fałszywka !!! Nie logujcie się na swoje konto z tego linku. Ja juz na wszelki wypadek zmieniłem hasło na eBay.

Ogłoszenie pojawiło się także na audio-markt.de.

Moim zdaniem to może być wałek. Włoski eBay. Facet jest z Rzymu. Koresponduję z nim od dwóch dni.
Zdjęcia przysłał ale głowic nie można ocenić.

Poprosiłem o zdjęcia kart, niemozliwe bo nie dysponuje.
Poprosiłem o zdjęcia z perslektywy, jw.

Zaoytałem czy w wózku, brak odpowiedzi.
Dwa razy zapytałem o możliwosc odbuioru osobistego i płatnosc gotówką, brak odpowiedzi.

Facet trzy razy napisał, że chce sprzedać przez eBay bo jest to dla mnie bezpieczne.
Czerwone lampy już walą mi w głowie na maksa i smierdzi ...

Z drugiej strony facet ma ponad 800 pozytywnych komentarzy.

To temat dla ryzykantów. Cena ... zajebista.

Pozdro

pmcomp

Ostatnia odpowiedź na moje pytania:

Pick up in Germany is not available, I already have it sealed and ready to be shipped with all the papers in UPS custody. Ready to be shipped. I have explained you will have 14 days money back guarantee covered by eBay.

MAC

Prawdziwy eBay tej aukcji nie wyszukuje  :o

MAC


pmcomp

BYc może złodziej podszył sie pod jakies instniejące konto bądź je tylko wykorzystuje. A jako link przesyła fejkową stronę. Tym bardziej, że ta strona już znikła.
Fraud na 100%.

Pozdro

tomasz_pianista

Niestety trzeba uważać, również jak się sprzedaje - jakieś oferty z Bangladeszu itd.

Kiedyś wisiało SME 312 za jakieś stosunkowo małe pienądze, też z Włoch. Niestety ja nie odważyłem się kupić, też śmierdziało przekrętem.

Grupa ratowania poziomu.

krzysiek

pmcomp już pisałem na AS - usuń ten link, bo to nie jest żaden link do ebay, tylko do strony przestępców. Ktoś kliknie i co, drive-by-download czy inne gówno?
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

pmcomp

Polityka AS uniemozliwia mi już edycje posta.

Page not found.

pozdro

rudy-102

Cytat: pmcomp w Marzec 12, 2016, 14:58UWAGA !!! ten link to może być fałszywka !!! Nie logujcie się na swoje konto z tego linku. Ja juz na wszelki wypadek zmieniłem hasło na eBay.
To przecież widać po adresie, że to jakaś zmyłka. Szczerze mówiąc nie wiem czemu podajesz takie coś. No chyba, że jako ostrzeżenie.

MAC


pmcomp

Cytat: rudy-102 w Marzec 12, 2016, 17:59

To przecież widać po adresie, że to jakaś zmyłka. Szczerze mówiąc nie wiem czemu podajesz takie coś. No chyba, że jako ostrzeżenie.

Przeczytałeś mój post dokładnie?

rudy-102

No właśnie, niezbyt dokładnie. Przepraszam za zamieszanie.

pmcomp

Cytat: masza w Marzec 12, 2016, 18:04
A juz miałem przelew robić ;)

Tu raczej chodziło o zdobycie loginu i hasła do konta PayPal.