Najlepsze okładki

Zaczęty przez SVART, Styczeń 04, 2017, 23:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

SVART

Są najgorsze, to może niech będzie i miejsce dla najlepszych :) Na szybko nie wiedziałem w sumie co wybrać i być może wyjdzie banalnie, ale myślę, że wzrok wielu osób przykuwa na pewno okładka WYWH.

Uwaga techniczna: proponuję wklejać zdjęcia okładek w rozdzielczości pomiędzy min. 400 i max. 700dp.


tomasz_pianista

Niech zgadnę, zaraz ktoś wrzuci King Crimson:) Albo Physical G. Zeppelinów z okienkami.
Grupa ratowania poziomu.

SVART

Aż tak banalny nie chciałem być, ale ta okładka też na pewno się pojawi. To może ja coś z zupełnie innej beczki :).


SVART


tomasz_pianista

Kiedyś się bawiłem w muzeum na ścianie:)

Dalej mam te ramki, fajna sprawa.

Może komuś się uda rozpoznać tytuły?:)
Grupa ratowania poziomu.

Al Capone

Ramstein płyta Mutter. Lubię ten zespół ale w tym wypadku zwyczajnie przegięli.
Otóż nie jest to grafika lub fotomontaż. To fragment zdjęcia autentycznego ludzkiego płodu w formalnie.
Rozumiem - kasa, popularność itp ale przecież płytę można sprzedać też inaczej.

SVART

BLUE NOTE forever!



Oraz kwintesencja tzw. drugiej fali black metalu :).



SVART

Cytat: Al Capone w Styczeń 04, 2017, 23:51Rozumiem - kasa, popularność itp ale przecież płytę można sprzedać też inaczej.

Myślę, że nie chodziło o kasę. Okładka robi wrażenie.

Al Capone

Poniżej moje typy. Stosunkowo proste formy. Chciałem jeszcze dodać Biały Album - Beatlesów ale byście się zanudzili ;-)

Al Capone

Cytat: SVART w Styczeń 04, 2017, 23:54
Okładka robi wrażenie.

Zdecydowanie zgoda. Okładka faktycznie wyjątkowa.

merlin1973

Tą ostatnią już gdzieś widziałem :o chyba na księżycu  ;)
Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

Anathema - A Fine Day To Exit

frywolny trucht

.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Arek, zarządź jakieś głosowanie.
Wygrasz  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Drugi wątek w którym mogę legalnie wklejać cycki. W najgorszych okładkach, bo nie ma nic prostszego, wręcz prostackiego jak golizna, ale z drugiej strony- czy jest coś piękniejszego- dla faceta jak ja czy ty- jak ciało kobiety? Oczywiście nie mam na myśli ciała Grodzkiej :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SVART

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 05, 2017, 18:00Drugi wątek w którym mogę legalnie wklejać cycki.

Wcale, że nie możesz :). Tutaj wklejamy wybitne okładki, a nie okładki tylko dlatego, że są na nich ...damskie cycki :).

frywolny trucht

Może być?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

il cattivo

Tej okładki też nie można tu pominąć.

kefas

Moja taka, jedna z wielu

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

rudy-102

Może nie najlepsza, ale za to dowcipna.


paul_67

Płyta, która zmieniła moje życie ma taką okładkę.Dla mnie najlepszą:)

SVART


frywolny trucht

Ale za Kiss to chyba ban powinien być? Ani cycków, ani dowcipne, ani ładne  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SVART