CD Revox

Zaczęty przez MAC, Lipiec 03, 2015, 19:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

Życie...
Ile kosztuje DP 700 Accu?


intenser

Cytat: jamówię w Lipiec 03, 2015, 21:46Ile kosztuje DP 700 Accu?

Michał, ciut przesadzasz  ;)

owszem Revox fajny jest ale przywoływanie tu dp700 jest imo trochę nie na miejscu bo 700 jest naprawdę zajebista

MAC

#28
Cytat: intenser w Lipiec 03, 2015, 21:50revoxy kupuje się tylko w niemczech albo szwajcarii
Oba, które mam upatrzone są z serwisu niemieckiego w stanie Mint. 226 i 126 i z 12m gwarancją.

226 550 ojro
126 250 ojro

B205 50 ojro (jeśli kupię u nich CD)

MAC

#29
No i co ja mam [wulgaryzm] mać kupić? Hę...?
:-\

A kasa mi się dzisiaj nie przelewa. Bo jakby to było rok temu to bym się nawet minuty nie zastanawiał.

Drizzt

Nie bardzo kumam o co chodzi z tymi Revoxami ale ewidentnie musisz coś kupić :D

A jaki masz teraz CDP?

MAC

Cytat: drizzt w Lipiec 03, 2015, 22:13A jaki masz teraz CDP?

T+A MPB. Generalnie jest to w 80% odtwarzacz sieciowy. Ma też w sobie odtwarzacz CD ale sam CD nie jest w nim najwyższych lotów.


Drizzt

I chcesz go wymienić na 30-letniego Revoxa czy coś pomyliłem?

MAC

Cytat: drizzt w Lipiec 03, 2015, 22:20
I chcesz go wymienić na 30-letniego Revoxa czy coś pomyliłem?
Absolutnie niczego nie będę wymieniał.
Revox ma być ozdobnym meblem ale także z funkcją dobrego playera.
Z CD gram sporadycznie. Jeśli cyfra to głównie pliki ale mam trochę dobrych wydań z jeszcze lepszą muzyką, których aż szkoda ripować :) To tak jak z winylem - czar pudełka i okładki a nie iPad w ręku.

T+A w dalszym ciągu pozostanie moim głównym źródłem cyfrowym.

Wireless

Fajnie, w sumie, byłoby złożyć taki vintagowy zestaw hi-endowy. Tylko zawsze przy takich okazjach istnieje poważne ryzyko utopienia jakiejś tam kwoty pieniędzy w kompletnym, niedziałającym szrocie ... :(
Pozdrawiam, Wireless

MAC

Cytat: wireless w Lipiec 03, 2015, 22:26Tylko zawsze przy takich okazjach istnieje poważne ryzyko utopienia jakiejś tam kwoty pieniędzy w kompletnym, niedziałającym szrocie ... :(


Cytat: MAC w Lipiec 03, 2015, 21:56Oba, które mam upatrzone są z serwisu niemieckiego w stanie Mint. 226 i 126 i z 12m gwarancją.

Jak widzisz, staram się zminimalizować takie ryzyko :P

Wireless

Tak, widziałem wpis. Pisałem o przypadku ogólnym bardziej ... Samemu mnie czasem korci taka zabawa, ale - właśnie - mam obawy ... chociaż - no risk, no fun ;)
Pozdrawiam, Wireless

MAC


jamówię

Cytat: intenser w Lipiec 03, 2015, 21:54
Cytat: jamówię w Lipiec 03, 2015, 21:46Ile kosztuje DP 700 Accu?

Michał, ciut przesadzasz  ;)

owszem Revox fajny jest ale przywoływanie tu dp700 jest imo trochę nie na miejscu bo 700 jest naprawdę zajebista


Pomyliłem z DP500 i tu nie ma mowy o przesadzie,jest natomiast mowa o słabiźnie Accu,porównane head to head.

intenser

dp500 to pomyłka i każdy o tym wie
dp700 to zupełnie coś innego :)

Drizzt

Jest jakiś player Accu równie dobry lub lepszy od Capitole, który nie kosztuje tyle co DP700?

jamówię

Cytat: drizzt w Lipiec 04, 2015, 09:58
Jest jakiś player Accu równie dobry lub lepszy od Capitole, który nie kosztuje tyle co DP700?


Imo nie. Francuzi przed plajtą robili wybitne źródła!

jamówię

Cytat: intenser w Lipiec 04, 2015, 09:55
dp500 to pomyłka i każdy o tym wie
dp700 to zupełnie coś innego :)


Nie wszyscy,Kłos pisał recenzję z pozycji kolan a potem kupił...

intenser


Drizzt

Czy chodzi może o program finansowany ze środków unijnych pod nazwą "odtwarzacz za recenzję"?

MAC

To ja z przyjemnością zrecenzuję tego Signature co obecnie kurzy się u intensera :)

intenser

Cytat: MAC w Lipiec 04, 2015, 10:17tego Signature co obecnie kurzy się u intensera :)

:)

zamówiłem do niego najlepszy bezpiecznik z jakim miałem kiedykolwiek styczność czyli audio horizons także jeszcze wszystko przed nim  ;)

Drizzt

 >:(
Cytat: intenser w Lipiec 04, 2015, 11:15
Cytat: MAC w Lipiec 04, 2015, 10:17tego Signature co obecnie kurzy się u intensera :)

:)

zamówiłem do niego najlepszy bezpiecznik z jakim miałem kiedykolwiek styczność czyli audio horizons także jeszcze wszystko przed nim  ;)


I nic nie powiedziałeś, że zamawiasz!  >:( :o :-\ ;)

intenser

Cytat: drizzt w Lipiec 04, 2015, 11:29I nic nie powiedziałeś, że zamawiasz!  >:( :o :-\ ;)

dawaj na PW - poszło kilka szt dla znajomych
mamy przynajmniej tydzień do realizacji bo kolo robi je na bieżąco

jamówię

Cytat: drizzt w Lipiec 04, 2015, 10:05
Czy chodzi może o program finansowany ze środków unijnych pod nazwą "odtwarzacz za recenzję"?



:)) :)) :))