Luźne dyskusje o sprzęcie i nie tylko

Zaczęty przez wojtek41, Luty 21, 2015, 20:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Ha!!!!
Dzięki Panowie!
Pasta dozębna Sensodyne i nie ma rysy  :D

vasa

Miętowy zapach z phonopre - bezcenny ;D

Tomasz71

Czasami banalne rady życiowe okazują się najwłaściwsze ... ;D

robiz

Jak ktoś szuka" szczerego złota" wśród gramofonów , to już ma, za całkiem małe pieniądze..

http://www.reloop.com/reloop-rp-7000-gld

Podobny klimat jak kiedyś wersja GOLD Techniola 1210.

robiz
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

vasa

Cytat: robiz w Kwiecień 04, 2016, 20:26Jak ktoś szuka" szczerego złota" wśród gramofonów
Kurcze, ja sroka jestem i złoto i błyskotki mnie zawsze nęcą ale ten kojarzy mi się już nawet nie z nowymi ruskimi ani petrodolarami tylko jakimś podrabianym DG dla rapujących murzynów
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Jest nawet cała książka o tym jak sobie z nami radzić  ;D

"Co radzi specjalistka?
Czy da się nawrócić kogoś na minimalizm? Sprawić, żeby przestał chomikować śmieci na półkach, wyrzucił "durnostojki" i "odklamocił" swoje otoczenie? Może zastosować przymus? Zagrozić kijem lub ewentualnie zanęcić marchewką? Jak włączyć najbliższych w wielkie porządki? Jak żyć, żeby się nie pozabijać?"

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93