Menu główne

300B/GM70

Zaczęty przez bubusia, Marzec 20, 2015, 11:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hubertrs

Cytat: McGyver w Grudzień 05, 2018, 10:52
Cytat: Hubertrs w Grudzień 05, 2018, 10:36Placisz taz I zapominasz o kwesti pamp
Eske że pe??  :o
Sorki, pisalem jedna reka prowadzac samochod,
Mialo byc , placisz raz i zapominasz o kwesti lamp

LampowY

Cytat: Hubertrs w Grudzień 05, 2018, 11:08
Sorki, pisalem jedna reka prowadzac samochod,
Nie, no QJP... mistrz  ;D

Frywolny, wyślij człowiekowi płytę-nagrodę. Ja płace. Zasłużył  ;D ;D ;D

Hubertrs

Nie demonizuj, w korkach, wiec dosc wolno ale w dalszy ciagu trzeba pattzec co by nie wjechac w czyjes cztery litery


Hubertrs

Cytat: McGyver w Grudzień 05, 2018, 12:17
Cytat: Hubertrs w Grudzień 05, 2018, 11:01
Tyle ze tesle to tez rft
Nie za bardzo. Może co najwyżej niektóre.

Tesla brandowala el34 i kiedys czytalem dane na ten temat, ponad polowa pochodzila z fabryk rft

Hubertrs

Czy jest obecny na sali ktos kto sluchal tych lampek??

Hubertrs

Nie chcial nikt nic napisac to sobie stwierdzilem, ze kupie i sam sprawdze, a co

LampowY

Kiedyś myślałem ale strach przed Pasvane zwyciężył strach  ;D
Wcześniej miałem jakieś małe Psvane i wykitowały po pół roku...

Kupiłem EML i jestem w 7 niebie. Zastąpiły u mnie wysłużone Sophie Royal.


Hubertrs

Eml mesh tez mam, mam yez bsvane black botle i mam tez TJ mesh

LampowY

No i jak wypadają brzmieniowo Psvane przy EML Mesh?

Hubertrs

Cytat: LampowY w Styczeń 24, 2019, 20:37Wcześniej miałem jakieś małe Psvane i wykitowały po pół roku..
Ja zawsze kupuje z hotrox z roczna gwarancja, nie wie czy wiesz ze psvane maja dwie klasy, jedna jest dwa razy drozsza od drugiej, ja zawsze biore premium selected, black bottle graly u mnie ponad 3tys godzin

LampowY

Kupowałem na lampyelektronowe.pl
Przy ECC83 (chyba te brałem) nie było opcji premium  :o
Może tylko przy tych poważniejszych lampach?
Ale przypuszczam, że wówczas przestają być atrakcyjne cenowo?

Hubertrs

Cytat: LampowY w Styczeń 24, 2019, 20:42
No i jak wypadają brzmieniowo Psvane przy EML Mesh?
Psvane duuzo lepiej trzymaja bas za morde

Hubertrs

Na lampyelektronowe nawet oni sami odradzaja psvane takze to jiz o czyms swiadczy, ja kupowalem tu
http://www.hotroxuk.com/psvane-300b-t-mark-ii-series-silver-bottle-matched-pair.html
Te same lampy na hificollective sa prawie polowe tansze ale sa hg selected

LampowY

Cytat: Hubertrs w Styczeń 24, 2019, 20:45Psvane duuzo lepiej trzymaja bas za morde
Mi bas trzymają GM70. 300b robią za drivery nadając jedynie barwę.

Hubertrs

Jesli mial bym wybierac 300b pod barwe to tylko psvane we300b replica, naprawde pekna barwa, no chyba ze masz worek talarow to oryginalne WE albo takatsuki, aczkolwiek tych dwu ostatnich nie sluchalem u siebie w systemie, natomiast jak ognia unikalbym KR

rudy-102


Hubertrs

#67
Dam im sobie pograc pare dni zanim zaczne bawic sie w porownania, nie mniej jednak na dzien dobry moge pokusic sie o stwierdzenie, ze zacna lampka, wiecej basu niz w black bottle i na dodatek nizej schodzi nie tracac nic na szybkosci, wysokie troszke bardziej kremowe, tyle ze to za wczesnie aby oceniac.

cortes

Panowie porównywał ktoś z Was brzmieniowo lampy 300B Gold Lion - EH Gold i mógłby coś konstruktywnego napisać w temacie? Oczywiście wiem, że są lepsze ale za dużo większą kasę. Ja potrzebuje kupić parę takich lamp, które w moim piecu (Cayin CS-845) robią za drivery.