etap I

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Zapraszam jutro o 19.00!

frywolny trucht

Dziewiętnasta? Zaczynamy więc :)


Należy podać nazwę zespołu na podstawie opisu lidera, który obecnie nie jest liderem. Przynajmniej tak twierdzi.
Lider i jego grupa nie uprawiał za bardzo plumkania, co lider podkreślał swoim image. Nawet jak uprawiał- lider i tak podkreślał "wystrojem", że nie uprawia plumkania.
Za szczyt, a na pewno przełom w twórczej płodności lidera, który nie jest liderem, uznaje się połowę lat 90-tych.
Posiada on w swoim zbiorze coś polskiej firmy: http://www.mayones.com/


Warunki konkursowe (na podstawie warunków opracowanych przez Grega):
1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 19.oo każdego dnia rozpoczynając od niedzieli (czyli dzisiaj) a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu. Każdy etap i finał trwają więc po 6 dni.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia, ale tylko jeden raz.
4. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź. Liczyć się będzie kolejność wpisów na forum (gdzie podana jest dokładna godzina i minuta).
5. Nagrodą  za wygranie któregokolwiek z czterech etapów jest miejsce w finale, gdzie gra idzie o nowe, zafoliowane wydawnictwo winylowe. Wygranie więcej niż jednego etapu daje większe szanse na wygranie finału.






elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


Two-FacedGirl

Pierwszy, barrrrdzo niepewny strzał :)
ARMIA
Pozdrawiam

frywolny trucht


frywolny trucht

#6
Noooo miałem stresa, że polegnę w 15 minut :)
Gotów byłem wręcz zainicjować wątek telepatyczny. Nie napisać nic poza: Zgadnijcie jaki zespół mam na myśli?


[literówka]

elem

już po północy...

O.N.A. 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Nie, jest takie wulgarne, dosadne, prostackie w swym wyrazie :)

elem

Greg dawał podpowiedzi, będziesz też tak miły?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Oczywiście. Już o 19.00.
Weź jednak poprawkę, że jako nowicjusz, mam o wiele bardziej zwarte pośladki niż stary wyga Greg i pewnie czerwonego dywanu dla zwycięzcy nie rozścielę.

jajacek1410

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht


GregWatson

#15
A tak se szczele dla zabawy.

Behemoth ?



Proszę nie brać mojej odpowiedzi pod uwagę bowiem zapewne jako współautor konkursu brać udziału nie mogę a traktuję to jedynie jako fakt rozrywki umysłowo - muzycznej.
O ewentualnym trafieniu proszę mnie powiadomić po zakończonym konkursie. To tak dla własnego dobrego samopoczucia.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht


kangie


frywolny trucht


frywolny trucht

Państwo się nieco wypstrykali z nabojów jak widzę. Kolejne strzały dopiero o północy.
Proszę nie wrzucać propozycji z komunikatem, żeby liczyć ją od północy.  Zapraszam o 19.00 na podpowiedź i w godzinę duchów na strzelnicę.



Dobrze będzie załadować srebrną kulę :)

Greg, jak chcesz strzelaj. Chyba nikt nie miał obiekcji jak to obgadywaliśmy. Musimy tylko zmienić organizatora finału jak upolujesz jakąś nominację do finału w którejś z "moich" eliminacji.


frywolny trucht

To, co twórca m.in.  ,,chemii ras" napisał o rasie aryjskiej w zasadzie pasuje jak znalazł do  bohatera tej zagadki. Na pewno nie był w stanie przewidzieć jednak, że dziś niektórzy przedstawiciele rasy aryjskiej będą lubić wyskoczyć na sobotnią imprę  z pomalowanymi paznokciami. Świat jest coraz bardziej skomplikowany.

Wcześniej padła już podpowiedź by załadować rewolwer srebrną kulą.
Tak na przykład się nie da naszego bohatera zabić:


Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht

O! Pani nie strzelała :)

frywolny trucht

Długo się nie utrzymałem :)

Pierwsza finalistka!





Kadr z wywrotką kopalnianą pochodzi stąd:



frywolny trucht

#24
Johan Edlund ( rocznik 71) na początku tego roku ogłosił, że nie ma już sił i zdrowia prowadzić życie rockmana, ale obiecał okres letni spędzić jeszcze w trasie koncertowej z zespołem.
Polska firma Mayones Guitars & Basses wydała dwa  modele gitar Maestro w serii sygnowanej przez Johana Edlunda - w kolorach- Bible Black i Angel White, świetnie odzwierciedlających charakter muzyka.
Po wydaniu płyt Clouds i Wildhoney, uznawanych za najlepsze, Johan popchnął zespół w nieco innym kierunku.


[literówki]