Koncerty i inne wydarzenia muzyczne

Zaczęty przez GregWatson, Wrzesień 06, 2014, 17:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Być może jest jakiś temat o koncertach ale jakoś nie przyuważyłem więc zakładam całkiem nowy.


Uwaga w sobotę wystąpią ponownie w Polsce, w Lublinie, tym razem zupełnie za darmo.
A kto? niedawni bohaterowie naszego konkursu, którzy zapewne mają wiele wspólnego z miastem Łodzią .............

..........................czyli węgierska grupa OMEGA.

http://muzyka.onet.pl/koncerty/omega-perla-wegierskiego-rocka/b4hpr




Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Na Europejskim Festiwalu Smaku w Lublinie odbył się koncert legendarnej grupy Omega. Takiej sceny nigdy jeszcze w tym mieście nie było. Trzeba było zmieścić na niej zespół i 30 muzyków z orkiestry symfonicznej. Do tego ogromna ilość świateł, lasery oraz ściany diodowe, z których każda ważył pół tony. Trzeba było dodatkowo wzmocnić konstrukcję. Oczywiście, nie zabrakło największego przeboju grupy - "Dziewczyny o perłowych włosach". Sobotni koncert o godz. 19 rozpoczęła jednak Kayah & Transoriental Orchestra. Artystka pokazała w Lublinie swój nowy projekt w mocno klezmerskich i orientalnych klimatach.


Trochę tego i trochę tamtego też.

jajacek1410

Joe Bonamassa: Live from The Royal Albert Hall

Dzisiaj w TVP2 o 23.50.

Co prawda za Bonamassą nie przepadam i sobie odpuszczę, ale wiem, że niektórzy go lubią, dlatego daję wam info.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

GregWatson

Deep Purple na jedynym koncercie w Polsce. Deep Pur­ple wy­stą­pi w Pol­sce. 25 paź­dzier­ni­ka 2015 roku ze­spół zagra w łódz­kiej Atlas Are­nie.

http://muzyka.onet.pl/koncerty/deep-purple-na-jedynym-koncercie-w-polsce/y96c2

Trochę tego i trochę tamtego też.

jajacek1410

20.30 TVP Kultura. Carmen.
Kto tam jest miłośnikiem Carmen? Vasa ? puk,puk.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

elem

W tej chwili leci singiel z Carmen. To naprawdę jest piosenka o byku! Są napisy.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

W dniach 21-23 listopada w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy ,,Snu o Warszawie", długo wyczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena.

http://film.wp.pl/id,146482,title,Zwiastun-Snu-o-Warszawie-filmowej-biografii-Niemena,wiadomosc.html

Trochę tego i trochę tamtego też.


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Warner Music Poland
Już 8 grudnia odbędzie się jedyny w Polsce koncert wspaniałej belgijskiej wokalistki Selah Sue

Autorka megahitu "This World" wystąpi w warszawskiej Proximie. Koncert będzie jedyną możliwością, aby kupić fizyczną EP-kę zatytułowaną "Alone". Wydawnictwo jest zapowiedzią nowego albumu Selah Sue, którego premiera odbędzie się 2 marca 2015. Składający się z czterech piosenek materiał jest już do kupienia w polskim iTunes. "Alone" znajduje się na pierwszym miejscu na liście najchętniej kupowanych wydawnictw.


gratefullde

Fani słynnego amerykańskiego zespołu czekali na ten moment od dawna, ale w końcu się udało - Lynyrd Skynyrd przyjedzie na koncert do Warszawy.
Choć grupa Lynyrd Skynyrd powstała już w połowie lat sześćdziesiątych, nadal aktywnie koncertuje i publikuje. Oczywiście w znacznie zmienionym składzie, ale wciąż w wysokiej formie. Muzycy prezentują swoje największe przeboje podczas występów na całym świecie. Teraz ta zasłużona amerykańska grupa przyjedzie do Polski - Lynyrd Skynyrd pojawi się 3 maja 2015 roku na stołecznym Torwarze.

Ceny biletów: - 320 zł - Golden Circle; - 240 zł - Płyta; - 320 zł, 260 zł, 220 zł, 190 zł - Siedzące. Do kupienia na: ticketpro.pl



Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

#12
A oto co nas czeka w tym roku - koncerty:

Ed Sheeran
13 lu­te­go - War­sza­wa, Tor­war
Ed She­eran to bry­tyj­ski wo­ka­li­sta i autor tek­stów. W War­sza­wie bę­dzie pro­mo­wał swój ostat­ni album "X", z któ­re­go po­cho­dzą hity takie jak "Don't", "Sing" czy "Thin­king Out Loud".


Skrillex
13 lu­te­go - Gdańsk, Cen­trum Stocz­nia Gdań­ska
Skril­lex to ame­ry­kań­ski DJ i pro­du­cent mu­zycz­ny, kie­dyś także wo­ka­li­sta. Jest jed­nym z naj­waż­niej­szych ar­ty­stów ga­tun­ku dub­step. W Pol­sce bę­dzie pro­mo­wał swój album "Re­cess" z 2014 roku.


Ennio Morricone
14 lu­te­go - Kra­ków, Kra­ków Arena
Ennio Mor­ri­co­ne to wło­ski kom­po­zy­tor i dy­ry­gent, autor mu­zy­ki do kil­ku­set fil­mów. Wśród jego dzieł zna­la­zły się utwo­ry mię­dzy in­ny­mid o "Lo­li­ty", "Mia­sta ra­do­ści" czy "Fran­tic".


The Black Keys
21 lu­te­go - War­sza­wa, Tor­war
The Black Keys to roc­ko­wy duet z Ohio, po­wsta­ły w 2001 roku. Grupa ma na kon­cie kilka mi­lio­nów sprze­da­nych płyt. Ze­spół bę­dzie pro­mo­wać swój ostat­ni krą­żek pod ty­tu­łem "Turn Blue", na który tra­fi­ły hity takie jak "Fever", "Turn Blue" czy "Bul­let in the Brain".


Queen + Adam Lambert
21 lu­te­go - Kra­ków, Kra­ków Arena
Queen to jeden z naj­po­pu­lar­niej­szych ze­spo­łów roc­ko­wych w hi­sto­rii, za­ło­żo­ny w 1970 roku w Lon­dy­nie. Obec­nie pod­czas wy­stę­pów na żywo le­gen­dar­ne­go Fred­die­go Mer­cu­ry'ego za­stę­pu­je Adam Lam­bert. Ostat­ni krą­żek Queen to "Made in He­aven" z 1995 roku.


Katy Perry
24 lu­te­go - Kra­ków, Kra­ków Arena
Katy perry to ame­ry­kań­ska pio­sen­kar­ka, która za­sły­nę­ła dzię­ki pio­sen­ce "I Kis­sed a Girl". Jej ostat­ni krą­żek to "Prism" z 2013 roku. Na al­bu­mie zna­la­zły się utwo­ry takie jak "Roar", "Dark Horse" czy "This Is How We Do".


Macy Gray
25 lu­te­go - War­sza­wa, Klub Sto­do­ła
Macy Gray to ame­ry­kań­ska pio­sen­kar­ka soul i R&B. Ar­tyst­ka bę­dzie pro­mo­wać w Pol­sce swój album "The Way" z 2014 roku.


Sting i Paul Simon
13 marca - Kra­ków. Kra­ków Arena
Sting i Paul Simon już w 2013 roku wpa­dli na po­mysł zor­ga­ni­zo­wa­nia wspól­nej trasy kon­cer­to­wej. Obaj są znani ze swo­jej wszech­stron­no­ści i uzna­nia wśród wielu po­ko­leń fanów. Ich kon­cert w Kra­ko­wie otwo­rzy eu­ro­pej­ską trasę kon­cer­to­wą 2015.


Bryan Adams
28 marca - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
Bryan Adams to ka­na­dyj­ski pio­sen­karz i gi­ta­rzy­sta, znany przede wszyst­kim z pio­sen­ki "(Eve­ry­thing I Do) I Do It for You". W grud­niu 2014 roku wy­stą­pił w Kra­ko­wie, a w marcu bę­dzie pro­mo­wał w Gdań­sku/So­po­cie swój naj­now­szy krą­żek "Tracks of My Years".


30 Seconds To Mars
8 kwiet­nia - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
30 Se­conds to Mars to za­ło­żo­ny w 1998 roku ze­spół, po­pu­lar­ny przede wszyst­kim dzię­ki wo­ka­li­ście, Ja­re­dzie Leto, zdo­byw­cy Osca­ra. Grupa po­now­nie za­wi­ta w Pol­sce, tym razem w celu pro­mo­cji krąż­ka "Love Lust Faith + Dre­ams" z 2013 roku, z hi­ta­mi ta­ki­mi jak "City of An­gels" czy "Up in the Air".


Robbie Williams
17 kwiet­nia - Kra­ków, Kra­ków Arena
Rob­bie Wil­liams to bry­tyj­ski wo­ka­li­sta, który swoją ka­rie­rę za­czy­nał jako czło­nek grupy Take That. Ar­ty­sta znany jest przede wszyst­kim z utwo­ru "An­gels". Jego ostat­ni krą­żek to "Swings Both Ways" z 2013 roku.


Anastacia
18 kwiet­nia - War­sza­wa, Klub Sto­do­ła
Ana­sta­cia to ame­ry­kań­ska wo­ka­list­ka, która do 2005 roku sprze­da­ła aż 20 mi­lio­nów płyt. W Pol­sce bę­dzie pro­mo­wa­ła swój album "Re­sur­rec­tion" z 2014 roku.


UB40
23 kwiet­nia - War­sza­wa, Klub Sto­do­ła
UB40 to bry­tyj­ski ze­spół reg­gae. Ostat­ni krą­żek grupy to "La­bo­ur of Love 4" z 2010 roku.


Scorpions
9 maja - Łódź, Atlas Arena
Scor­pions to har­droc­ko­wy ze­spół za­ło­żo­ny w Niem­czech w 1965 roku. Grupa sły­nie przede wszyst­kim z utwo­ru "Wind of Chan­ge". Mimo wielu za­pew­nień, że for­ma­cja koń­czy dzia­łal­ność, wy­ru­sza w ko­lej­ną trasę kon­cer­to­wą. Ostat­ni krą­żek Scor­pions to "Co­me­black" z 2011 roku.


Def Leppard
19 maja - War­sza­wa, Tor­war
Def Lep­pard to bry­tyj­ski ze­spół har­droc­ko­wy za­ło­żo­ny w 1977 roku. Ostat­ni krą­żek grupy to "Songs from the Spar­kle Lo­un­ge" z 2008 roku.


Slipknot
9 czerw­ca - Łódź, Atlas Arena (Im­pact Fe­sti­val)
Slipk­not to ame­ry­kań­ska grupa, która łączy ze sobą różne od­mia­ny me­ta­lu. Ich cecha cha­rak­te­ry­stycz­na to wy­stę­py w ma­skach, za­sła­nia­ją­cych twa­rze ze­spo­łu. Grupa bę­dzie pro­mo­wać w Pol­sce swój naj­now­szy album ".5: The Gray Chap­ter".


Muse
14 czerw­ca - War­sza­wa, Tor Wy­ści­gów Kon­nych Słu­że­wiec (Oran­ge War­saw Fe­sti­val)
Muse to roc­ko­wy ze­spół z An­glii za­ło­zo­ny w 1994 roku. W 2009 r. grupa otrzy­ma­ła na­gro­dę Gram­my za naj­lep­szy album. Ich ostat­ni krą­żek to "The 2nd Law" z 2012 roku.


Body Count
16 czerw­ca - War­sza­wa, Park So­wiń­skie­go (Rock in Sum­mer)
Body Count to ame­ry­kań­ski ze­spół two­rzą­cy mu­zy­kę z ga­tun­ku rap­co­re/cros­so­ver. Grupa bę­dzie pro­mo­wać w Pol­sce swój naj­now­szy krą­żek, "Man­slau­gh­ter" z 2014 roku.


Roxette
22 czerw­ca - War­sza­wa, Tor­war
Ro­xet­te to szwedz­ki duet two­rzą­cy mu­zy­kę pop-rock. "Współ­cze­sna ABBA" sły­nie mię­dzy in­ny­mi z utwo­ru "It Must Have Been Love". Ostat­ni krą­żek Ro­xet­te to "Tra­vel­ling" z 2012 roku.


Toto
23 i 24 czerw­ca - Wro­cław, Hala Or­bi­ta i War­sza­wa, Tor­war
Toto to ame­ry­kań­ski ze­spół z Los An­ge­les za­ło­żo­ny w 1976 roku. Grupa znana jest z hitów ta­kich jak "Afri­ca" i "Ro­san­na". Ich ostat­ni krą­żek to "Fal­ling in Be­twe­en" z 2006 roku.


Judas Priest
27 czerw­ca - Łódź, Atlas Arena
Judas Priest to bry­tyj­ska grupa z Bir­ming­ham za­lo­żo­na w 1969 roku. Ze­spół ma na kon­cie ponad 50 mi­lio­nów sprze­da­nych płyt. Jeden z naj­waż­niej­szych ze­spo­łów he­avy­me­ta­lo­wych bę­dzie pro­mo­wał w Pol­sce krą­żek "Re­de­emer of Souls" z 2014 roku.


ZZ Top
3 lipca - Do­li­na Char­lot­ty (Fe­sti­wal Le­gend Rocka)
ZZ Top to ame­ry­kań­skie trio roc­ko­we po­wsta­le w 1969 roku. W 2014 roku uka­za­ła się kom­pi­la­cja hitów grupy, "The Very Bad­dest of ZZ Top".


Kasabian
4 lipca - Gdy­nia, Lot­ni­sko Gdy­nia-Ko­sa­ko­wo (Open'er Fe­sti­val)
Ka­sa­bian to bry­tyj­ski ze­spół al­ter­na­tyw­ny za­ło­żo­ny w 1997 roku. Grupa od­nio­sła w 2014 roku wiele suk­ce­sów. For­ma­cja bę­dzie pro­mo­wa­ła w Pol­sce swój naj­now­szy krą­żek, "48:13".


Carlos Santana
4 lipca - Do­li­na Char­lot­ty (Fe­sti­wal Le­gend Rocka)
Car­los San­ta­na to gi­ta­rzy­sta roc­ko­wy i jaz­zo­wy, je­dy­ny stały czło­nek two­rzą­ce­go rock la­ty­no­ski ze­spo­łu San­ta­na. Ostat­ni so­lo­wy krą­żek ar­ty­sty to "San­ta­na Bro­thers" z 1994 roku


Motorhead
6 lipca - War­sza­wa, Tor­war
Mo­tor­he­ad to bry­tyj­ski ze­spół mu­zycz­ny po­wsta­ły w 1975 roku z ini­cja­ty­wy Lemmy'ego Kil­mi­ste­ra. Ostat­ni album stu­dyj­ny grupy to "After­shock" z 2013 roku.


Mark Knopfler
13 lipca - Kra­ków, Kra­ków Arena
Mark Knop­fler to bry­tyj­ski gi­ta­rzy­sta i wo­ka­li­sta, który daw­niej był li­de­rem ze­spo­łu Dire Stra­its. Knop­fler znaj­du­je się na li­ście naj­lep­szych gi­ta­rzy­stów wszech cza­sów "Rol­ling Stone". Jego ostat­ni so­lo­wy krą­żek to "Pri­va­te­ering" z 2012 roku.


AC/DC
25 lipca - War­sza­wa, Sta­dion Na­ro­do­wy
AC/DC to ze­spół har­droc­ko­wy z Au­stra­lii za­ło­żo­ny w 1973 przez braci Youn­gów. Grupa sprze­da­ła ponad 200 mi­lio­nów al­bu­mów na świe­cie, a naj­po­pu­lar­niej­sze utwo­ry for­ma­cji to mię­dzy in­ny­mi "Hi­gh­way to Hell" czy "Thun­der­struck". Ze­spół bę­dzie pro­mo­wał w Pol­sce swój naj­now­szy krą­żek, "Rock or Bust".


Lenny Kravitz
8 sierp­nia - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
Lenny Kra­vitz to wo­ka­li­sta, który w swo­jej twór­czo­ści łączy rock, pop i funk. Ar­ty­sta wy­stą­pił w Łodzi w grud­niu 2014 roku, ale na kilka dni przed kon­cer­tem za­po­wie­dział, że wróci do Pol­ski już 8 sierp­nia. Lenny bę­dzie pro­mo­wał swój naj­now­szy album, "Strut".


Nickelback
13 paź­dzier­ni­ka - Łódź, Atlas Arena
Nic­kel­back to ka­na­dyj­ski ze­spół roc­ko­wy, który za­sły­nął przede wszyst­kim dzię­ki pio­sen­ce "How You Re­mind Me". Grupa bę­dzie pro­mo­wa­ła w Pol­sce swój naj­now­szy krą­żek, "No Fixed Ad­dress" z 2014 roku.


Simply Red
24 paź­dzier­ni­ka - War­sza­wa, Tor­war
Sim­ply Red to bry­tyj­ska grupa mu­zycz­na utwo­rzo­na w 1984 roku. For­ma­cja za­sły­nę­ła przede wszyst­kim z pio­se­nek "Stars" oraz "So­me­thing Got Me Star­ted". Ostat­ni krą­żek Sim­ply Red to "Songs of Love" z 2010 roku.


Deep Purple
25 paź­dzier­ni­ka - Łódź, Atlas Arena
Deep Pur­ple to bry­tyj­ska grupa roc­ko­wa, która w 1968 roku po­wsta­ła w Hert­ford­shi­re. Razem z Led Zep­pe­lin i Black Sab­bath jest uwa­ża­na za pio­nie­ra hard rocka i heavy me­ta­lu. Ostat­ni krą­żek Deep Pur­ple to "Now What?!" z 2013 roku.


John Mayall
30 paź­dzier­ni­ka - Wro­cław, Sala Au­dy­to­ryj­na WCK
John May­all to bry­tyj­ski mul­tiin­stru­men­ta­li­sta i pio­nier mu­zy­ki roc­ko­wej. Jego ostat­ni krą­żek to "Tough" z 2009 roku.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

No ale zaraz, a Archive?

8)

elem

Bilet kupiony. To będzie moje trzecie spotkanie z Shorterem, odliczam dni i polecam nie tylko jazzfanom.

Jazzarium.pl  "Wayne Shorter Quartet z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia (w ich nowej, zapierającej dech w piersiach siedzibie) i Esperanzą Spalding jako solistką. I właściwie wystarczyłoby napisać tyle - a to tylko jedna z atrakcji Lotos Jazz Festiwal - Bielskiej Zadymki Jazzowej, choć w takim składzie to prawdziwa jazzowa zadyma!"

http://www.jazzarium.pl/aktualnosci/wayne-shorter-esperanza-spalding-i-nospr-koncert-marze%C5%84-w-ramach-bielskiej-zadymki

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

Pochwalę się, a co ;)
Niedawno w prezencie otrzymaliśmy (wraz z moją partnerką kochaną) bilet na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, oczywiście w ich wspaniałej siedzibie :D
7 maja, w programie "Siedem bram Jerozolimy" Krzysztofa Pendereckiego, pod batutą kompozytora.
Byle do maja :)

gratefullde

#16
Właśnie zmiażdżyła mnie wiadomość, że 28 października w Ergo Arenie w Gdańsku odbędzie się koncert tej oto grupy :)))))))))))))))
Obecność obowiązkowa   :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

zapełnią Ergo Arenę? Byłem tam na Ironach i akustyka (albo nagłosnienie?) pod psem.

Ale kusi, kusi...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Luty 03, 2015, 09:55zapełnią Ergo Arenę? Byłem tam na Ironach i akustyka (albo nagłosnienie?) pod psem.

Właśnie nie wiem... To band, który w U.S. zapełnia każdą możliwą powierzchnie koncertową. Ale mając w pamięci koncerty z Italii to śmiem wątpić, że w Arenie będzie komplet.
Cytat: elem w Luty 03, 2015, 09:55Ale kusi, kusi...
Dla mnie to mus. Ja zaraziłem dzieciaki muzyką Dava więc chcąć nie chcąc szykuje się rodzinny wyjazd ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: gratefullde w Luty 03, 2015, 09:53Właśnie zmiażdżyła mnie wiadomość, że 28 października w Ergo Arnie

Dzień prędzej jest w Berlinie. Może wpadnę.

gratefullde

Ogłupieli z cenami biletów:
Rear Floor – 249 zł
Sektor – 265 zł
Sektor – 355 zł
Front Floor – 390 zł
Premium Vip – 699 zł"

Ciekawe czy będą chętni i ilu za te kwoty. Czyli familijnie to muszę 1000 zł położyć. Ale jaja.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Dobrze, że mam DVD :) A tego numeru w tym składzie już i tak nie zobaczę ani nie usłyszę. Tu była magia.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie2

Cytat: gratefullde w Luty 04, 2015, 08:11Ciekawe czy będą chętni i ilu za te kwoty. Czyli familijnie to muszę 1000 zł położyć. Ale jaja.
Andrzeju, odłóż w czasie zakup Verto i weź rodzinkę na koncert :)

gratefullde

Cytat: kangie2 w Luty 04, 2015, 09:23Andrzeju, odłóż w czasie zakup Verto i weź rodzinkę na koncert

No witaj :)
Pewnie trzeba będzie tak zrobić choć to Verto mnie kusi kusi ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie2

Jak będzie kiedyś okazja, to pożyczę Ci swoje, to sprawdzisz czy się nada.