LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

kefas

Vivaldi i bolerko jest ;)

kefas

Dzisiaj następujące płyty: Die Virtuose Trompete na labelu bliżej mi nieznanym Concert Hall żadnego smażenia, żadnych pyknięć. Liebestraum, czasem w cichych fragmentach może coś przeszkodzić. Hector Berlioz na drugiej stronie kilka pyknięć. Violinkonzerte pierwsza strona może coś przeszkadzać, druga ok.

Piterski

Proszę o szczegóły repertuaru Die Virtuose Trompete może bym przygarnął.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas


kefas

Proszę bardzo

Piterski

To poproszę, będzie 5 sztuka.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Ok. Wysyłamy czy jeszcze dobieramy?

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas



kefas

Cały czas do wyczerpania asortymentu. Dla Ciebie na razie są 3szt.

McGyver

to poczekam aż wywiesisz na końcu białą flagę.
Tylko Jolly Rogera nie wieszaj  ;)

kefas


kefas

Chciałbym uporać się z tym do końca miesiąca więc jeszcze jeden rzut. Pierwsza bardzo ładnie gra. Druga jak coś przeszkodzi to czasem w cichych fragmentach. Trzecia za 3zł bo na początku pierwszej i drugiej strony głośniejsze puknięcia dalej już jest fajnie. Ostania może w cichych fragmentach zaskrzypieć.

jajacek1410

Cytat: kefas w Wrzesień 23, 2018, 17:03Cały czas do wyczerpania asortymentu
Jakbyś miał coś z francuskiej Harmonia Mundi, to ja się zgłaszam jako pierwszy :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

Jak coś będę miał to dam znać ale jakoś nie obiła mi się taka wytwórnia o uszy/oczy

jajacek1410

Bo to raczej rzadkość. Takie czarne okładki z obrazkiem pośrodku.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

Pierwsza płyta, na środku pierwszej strony w przerwie między utworami 3 głośne pyknięcia. Całość potrafi delikatnie poskrzypieć. Druga również poskrzypuje a na środku drugiej strony głośniej. Kolejna na początku pierwszej str. kilka pyknięć dalej sporadycznie w niektórych utworach każda z nich więc po 3zł/szt.Węgierska rapsodia Liszta za to gra już ładnie.

Piterski

A ten Fokus to czyje to wydawnictwo, z jakiego kraju?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

West Germany Deutsche Grammophon

kefas

#95
I jeszcze jeden rzut na dzisiaj wszystkie grają bardzo ładnie. Nabuko verdiego ma z tyłu wydarty kawałek okładki 3/4cm

Piterski

#96
Poproszę o drugą stronę magnificat, o zacząłem słuchać i już mi się podoba  :D. Daj szczegóły i pewnie wezmę.

Kurcze jak ja lubię tę barokową muzykę.
Biorę będzie 6 i dobieram dalej  :).
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Proszę - coś mi te zdjęcie obróciło

kefas


Piterski

Potwierdzam, biorę  8).
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.