Klub szeroko- i pełno-pasmowców

Zaczęty przez tomekkk1, Wrzesień 03, 2018, 12:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

kefas

Dzięki za miłe słowa ale w niektórych miejscach widać łączenie. Robiłem próby olejem i bejcą bez lakieru i nie dało się tego zamaskować a lakierobejca zakryła. Położę jeszcze jedną lub dwie warstwy i pokażę jak to wyszło.

Mikut1982

Nawet nie widać że to lakiero bejca, z tego pytałem czym malowałeś. 

Mikut1982

Efekt już widać..  jest świetny !!!!

Piterski

Cytat: vasa w Listopad 04, 2019, 11:40A ja właśnie nabyłem coś w zastępstwie.
Jeszcze większe
Mariuszu, jak ta cena się dała pogodzić z Twoja religią? ;D

Tak poważnie to słuchałeś ich czy kupiłeś w ciemno? Ciekaw jestem bowiem czy zdołasz taką prezentacje zaakceptować.
Z parametrów zaś wnioskując to do Amplifona ich nie podłączysz bo ich nie uciągnie.

Tak czy siak czekam na pełną relację z odsłuchów :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Cytat: Mikut1982 w Listopad 04, 2019, 12:34
Nawet nie widać że to lakiero bejca, z tego pytałem czym malowałeś. 
Nakładam końcówką pędzla bardzo cienko by nie przedobrzyć

Kangie

Dobrze, że z pędzla nie kapało*  >:D

vasa

Cytat: Piterski w Listopad 04, 2019, 12:36Mariuszu, jak ta cena się dała pogodzić z Twoja religią?
Kupiłem za bezcen. Nikt tych wież nie chciał to własciciel wystawił na licytację a ta skończyła się poniżej ceny moich słuchawek :P
Cytat: Piterski w Listopad 04, 2019, 12:36słuchałeś ich czy kupiłeś w ciemno?
Kupiłem w ciemno. Ale jakby co to mam winnego który twierdził że grają dobrze. Jak się nie sprawdzą to mu podrzucę.
Cytat: Piterski w Listopad 04, 2019, 12:36Z parametrów zaś wnioskując to do Amplifona ich nie podłączysz bo ich nie uciągnie.
Napęd będzie z Lyngdorfa a on każdą cegłę napędzi.
Cytat: Piterski w Listopad 04, 2019, 12:36Tak czy siak czekam na pełną relację z odsłuchów
Sam jestem ciekaw tej relacji ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

*)

Kobieta przyjmuje kochanka w swoim mieszkaniu. W pewnym momencie rozlega się dzwonek do drzwi. Kobieta krzyczy do faceta:
- Uciekaj, to mój mąż!
Facet w popłochu ucieka na żyrandol. Wchodzi mąż i pyta się kobiety:
- Dlaczego leżysz nago w łóżku?
Kobieta odpowiada:
- Aaa, właśnie spałam..
- A ten facet?
- A to malarz, przyszedł malować sufit!
- Tak, właśnie widzę. Jeszcze mu farba z pędzla kapie...

Kangie

Cytat: vasa w Listopad 04, 2019, 12:43Kupiłem za bezcen. Nikt tych wież nie chciał to własciciel wystawił na licytację a ta skończyła się poniżej ceny moich słuchawek
To się nazywa mieć szczęście.

Piterski

Cytat: vasa w Listopad 04, 2019, 12:43Napęd będzie z Lyngdorfa a on każdą cegłę napędzi.

Tylko może spróbuj mu wyłączyć te korektę akustyki przynajmniej w zakresie pracy paneli. Nie wiem czy ona nie wpłynie na ich żywotność.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Listopad 04, 2019, 12:48
Cytat: vasa w Listopad 04, 2019, 12:43Napęd będzie z Lyngdorfa a on każdą cegłę napędzi.

Tylko może spróbuj mu wyłączyć te korektę akustyki przynajmniej w zakresie pracy paneli. Nie wiem czy ona nie wpłynie na ich żywotność.
Będzie słuchane i tak i tak.
Panela raczej nie skrzywdzę bo sygnał jest dzielony pomiędzy panel a dedykowany subwoofer.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

vasa, a basu z tego subwoofera nie będzie za dużo?

vasa

Cytat: Kangie w Listopad 04, 2019, 13:16
vasa, a basu z tego subwoofera nie będzie za dużo?
Albo go skręcę na subie albo go Lyngdorf przytnie [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Dzisiaj miałem wycieczkę do Niepołomnic i z powrotem :( Za stary i za leniwy jestem już na takie eskapady. Ale to co usłyszałem na miejscu zabrzmiało niezwykle obiecująco :)
Może jutro to wtacham i odpalę na próbę.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Działaj  ;D
Jak wrócimy z AVS nasłuchańi hajendu to porównamy w poniedziałek parawany  8)

vasa

Cytat: dino w Listopad 06, 2019, 23:13Jak wrócimy z AVS nasłuchańi hajendu
Miniabyr zaprasza :o :)  :pij:?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Wtedy byś posłuchał Helgi  :D

Alexander

Cytat: vasa w Listopad 06, 2019, 23:11Może jutro to wtacham i odpalę na próbę.
Jak będziesz schodził, to weź Tannoye, już nie będą potrzebne   :)

vasa

Cytat: Alexander w Listopad 06, 2019, 23:48Jak będziesz schodził, to weź Tannoye, już nie będą potrzebne 
Będą. Stoją na widoku. A parawany mają WAF tragicznie niski :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Cytat: vasa w Listopad 06, 2019, 23:51A parawany mają WAF tragicznie niski
Może je białym lakierem pociągnąć  :-\  :)

vasa

Parawany dały głos [emoji2]
Obydwa.
I sub coś też się odzywa.
Znaczy elektrycznie działa.


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie


Piterski

Cytat: vasa w Listopad 07, 2019, 13:32Parawany dały głos
Widzę, że Cię przegonili do "komórki" ... tfu chciałem powiedzieć gabinetu

No, a tak poważnie jak Ci to zagrało?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Pierwsze wrażenia normalne.
Czyli wqrw [emoji37]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Skuteczność parawanów jest symboliczna.
Dyskoteki tym się nie napędzi.
Obecna komórka jest chyba właściwą kubaturą.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.