Electro Voice Interface D

Zaczęty przez miniabyr, Marzec 15, 2016, 05:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

#275
W nich nie ma żadnej eqalizacji  ;D . Źle wczoraj postawiliśmy jedną kolumnę i sam jej nie przestawię . W jednej mam bas na górze  :o . Piotrek ma wpaść około 13 pomóc mi przestawić to coś napisze . Ja jestem za mało osłuchany i nie obiektywny  :P
ps. Bałem się że będą się dusić ze względu na wielkość w moim pomieszczeniu . Na szczęście nic takiego się nie stało .
W porównaniu do JBL L 96 grają bardziej miękko . Bez natarczywości .

miniabyr

Cytat: masza w Czerwiec 12, 2016, 10:18
One też grają z żarówki?  :o

Mecz EV vs Tannoy 4:4  ;D
A w tannoy jest żarówka? Myslałem że w tej klasie sprzętu juz jej nie ma.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

szczemirek


Król_Kul

Jestem ciekawy jak by wypadły w porownaniui z EVami Interface moje Space One. Mam nadzieję kiedys tego wyprobowac, z podlaczonym squeezBoxem te duże kolumny na dobrych plikach mogłyby zagrać jeszcze lepiej.

MAC

Cytat: miniabyr w Czerwiec 12, 2016, 10:27A w tannoy jest żarówka?

Angole poszli krok do przodu przed Szwajcarami, zrobili na LEDach  :D
Wsadzałem głowę do skrzyni i nic nie świeciło to chyba nie ma albo mam niekompletne  :)

kawosz

Coś mnie ominęło chyba . Zaczęły się mistrzostwa w AN  ;)

elektroboy

Cytat: masza w Czerwiec 12, 2016, 10:43Cytat: miniabyr w Dzisiaj o 10:27

    A w tannoy jest żarówka?


Angole poszli krok do przodu przed Szwajcarami, zrobili na LEDach  :D
Wsadzałem głowę do skrzyni i nic nie świeciło to chyba nie ma albo mam niekompletne  :)
w deltach zarowka nie jest w torze w trakcie normalnego grania. wlacza sie przez przekaznik po osiagnieciu pradu groznego dla cewki wysokotonowca. to taki amerykanski patent, ale i tak podzedł do kosza :)

elektroboy

cieszę się, "EV addicts" rodzina się rozrasta! :)

kawosz

Podstawki to na szybko sklecone kantówki sosnowe w oczekiwaniu na lepszy materiał .
Na razie wygląda tak

frywolny trucht

O! A ty gdzie ukryłeś kable od TV?  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

są zrobione kanały w ścianie pod tynkiem

jamówię

Też mam takie kanały.
Pięknie to wygląda kawosz a jak gra?kościelnie?  ;D ;D

kawosz

Podłączyliśmy z Piterskim na chwilę JBL i nie mieliśmy ochoty ich słuchać .
Muszę przekręcić gwizdki zrobić renowację obudów i pewnie coś tam w elektryce z naciskiem na może bo grają naprawdę fajnie . Zwrotnica z tego co mówił Piotrek jest inna niż w D . Ma mniej elementów . Tych które on wywalił  ;D . To pewnie dlatego że nie mają tej equalizacji .

kawosz

Przez to że wisiały w innej pozycji na tym zdjęciu widać że gwizdek trzeba przekręcić . Uchwyty do wieszania są fabryczne . W końcu miały wisieć w kościołach  ;D

kawosz

Ja się na tym kompletnie nie znam . Tak wyglądają zwrotnice

miniabyr

No jaka ładna i porządnie zrobiona zwrotnica! :o Nie to co w interface d .  ;D   A na serio to cewkę  ,kondensatory  są tego samego sortu co w interface d.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jamówię


gratefullde

Kawosz, gratulacje ! Super one się prezentują, wcale nie są brzydkie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: gratefullde w Czerwiec 12, 2016, 17:59
Kawosz, gratulacje ! Super one się prezentują, wcale nie są brzydkie.
A kto powiedział że one są brzydkie? One są WIELKIE.-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Czerwiec 12, 2016, 18:00One są WIELKIE.-)

To na pewno :) Podoba mi się ten duży głośnik :) Ile to cm ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: gratefullde w Czerwiec 12, 2016, 18:01
Cytat: miniabyr w Czerwiec 12, 2016, 18:00One są WIELKIE.-)

To na pewno :) Podoba mi się ten duży głośnik :) Ile to cm ?
15 cali . Oj.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Jeśli rzeczywiście ich przeznaczenie to obiekty sakralne, zatem wspaniale musiały organy na nich brzmieć...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jakub

Organów nie trzeba dodatkowo nagłaśniać :-)

gratefullde

Cytat: Jakub w Czerwiec 12, 2016, 18:17Organów nie trzeba dodatkowo nagłaśniać :-)


Dzisiejsze, trzeba :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9