Menu główne

Klub Sondeka

Zaczęty przez Wireless, Styczeń 30, 2015, 18:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Koledzy potrzebuje informacji czy sprężyny od linn lp12 różnią się długością od sprezyn w thorensie TD 160 mk2? Podobno sprężyny od lina będą lepiej działały wtedy gdybym chciał wygluszyc chassis thorensa i zmienić ramię na troszkę cięższe np Jelco. Dzięki

pelot

#326
Myślę a nawet  na 90% jestem pewien że sprężyny od LP12 są takie same, bo to Linn skopiował Thorensa. Zresztą ,  jak to wiele angolskich firm potrafi robić , coś komuś ukraść  przyswoić i ogłosić z fanfarami że : Oto  My Wielcy!
Najlepiej  było  by w razie czego skontaktować się z Stereo Stereo Warszawa  tel. Pan Michał : 39 9539661 . Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.

amati74

Cytat: pelot w Kwiecień 02, 2018, 11:24
Myślę a nawet  na 90% jestem pewien że sprężyny od LP12 są takie same, bo to Linn skopiował Thorensa. Zresztą ,  jak to wiele angolskich firm potrafi robić , coś komuś ukraść  przyswoić i ogłosić z fanfarami że : Oto  My Wielcy!
Najlepiej  było  by w razie czego skontaktować się z Stereo Stereo Warszawa  tel. Pan Michał : 39 9539661 . Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.
Dzięki za info

osiek

Cytat: pelot w Kwiecień 02, 2018, 11:24
Kilka lat temu w Wrocławskim Visatex-sie pracował dość dobrze zorientowany w temacie gość , Piotr Guzek , notabene świetny facet, kiedyś byłem z nimi w bliskim kontakcie, gdyż miałem zamiar upgradować mojego Sondka , lub kupić od niego nówkę w dość dobrych pieniądzach. Czy zechce coś podpowiedzieć tego nie wiem. Publicznie telefonu nie mogę  podać.
Tak trochę OT Piotr Guzek nie pracował w Visatexie, pare lat temu dyrektorowal w imparcie, teraz organizuje Audiofila. W Visatexie pracował tez Piotr (nazwiska nie pomnę) i raczej wiedzę o Linnie miał. Zreszta Piotr Guzek tez może mieć spora wiedzę o linnie.

amati74

Koledzy ja nie potrzebuje wiedzy o linn'nie tylko o tym czy sprężyny od linna sa takiej samej wielkości jak te od thorensa [emoji3]

rudy-102

Zaryzykuj. Przecież to jest tylko jakieś 16 funtów za komplet. Jak nie będzie pasowało to wystawisz na ebayu. Wtedy będziesz wiedział. czasem trzeb zaryzykować :).

amati74

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 02, 2018, 17:51
Zaryzykuj. Przecież to jest tylko jakieś 16 funtów za komplet. Jak nie będzie pasowało to wystawisz na ebayu. Wtedy będziesz wiedział. czasem trzeb zaryzykować :).
No racja zawsze mogę potem złożyć Linna [emoji3]

tomasz_pianista

Tylko jak będziesz miał Linna to pamiętaj żeby zapisać się do sekty:)
Grupa ratowania poziomu.

amati74

Cytat: tomasz_pianista w Kwiecień 02, 2018, 18:01
Tylko jak będziesz miał Linna to pamiętaj żeby zapisać się do sekty:)
Sekciarze[emoji41]