Phast i okolice

Zaczęty przez masza, Styczeń 23, 2015, 12:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Achmed

Od wczoraj banan z twarzy nie schodzi ;] - Limited już u Mnie ;]

W porównaniu do Mojego " starego " zestawu Anniversary to zupełnie inna kultura grania ;]

frywolny trucht

Ile tak w zasadzie jest wersji tego samego klocka?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Achmed

Z tego co wiem to posiadam pierwszy egzemplarz a kolega JuG ma drugi zestaw Limited i więcej ich nie ma na tą chwile .

Maciek jest najbardziej w temacie.

MAC

#203
Cytat: frywolny trucht w Styczeń 07, 2016, 23:18
Ile tak w zasadzie jest wersji tego samego klocka?
To nie jest fabryka. Tam nie maja sprzętu na magazynie. Każde zamówienie jest ( a właściwie było bo teraz nie wiem, pewnie stoją licznie w salonie firmowym  ;D ) rozpatrywane indywidualnie. Co klocek to inna konfiguracja w zależności od zasobności portfela i preferencji.
W każdym razie w Polsce takie limitowane monobloki na takich podzespołach wg mojej ostatniej wiedzy ma teraz tylko Achmed i JuG.

MAC

A preamp tak doposażony jest tylko jeden :)

Arek, jest już tam w Bydgoszczu ten salon firmowy czy nie ma?
Można ich posłuchać u dystrybutora? No bo powinno chyba... ;)

frywolny trucht

Nie wiem czy to je to, ale byłem i widziałem parę klocków w drewnie... i grało  ;)
Unofficial jeszcze...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

JuG

Cytat: masza w Styczeń 08, 2016, 00:02W każdym razie w Polsce takie limitowane monobloki na takich podzespołach wg mojej ostatniej wiedzy ma teraz tylko Achmed i JuG.
Nawet pomiędzy moimi Limited-ami a Achmeda i tak są różnice: inne są rezystory, kabelki sygnałowe (ja mam wtyki RCA z boku, do których idzie krótki kawałek srebrnego drutu od Sound YP), przewody w zasilaniu, wtyki, podstawki pod lampy (oprócz innego producenta ja mam podstawki pod lampy sterujące dostosowane do 6C8G/6F8G, bez przejściówek), wyłączniki.

Jaki wpływ te różnice mają na efekt końcowy nie wiadomo: bezpośrednio je u Maćka nie porównywaliśmy.

JuG

Cytat: Achmed w Styczeń 07, 2016, 23:14Od wczoraj banan z twarzy nie schodzi ;] - Limited już u Mnie ;]
Witamy w klubie! :)

MAC

Właśnie sprzedałem ostatni element Phasta  :D

miniabyr

Maciek cóż za radość wyczuwam w twoim poście .Ulga? :P .............coraz więcej Audio Note w twoim systemie. :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Tylko dwa w tym jeden w drodze :)

Z przyczyn politycznych ;) odczuwam juz ulgę  ;)

SVART

Cytat: miniabyr w Luty 22, 2016, 19:51coraz więcej Audio Note w twoim systemie.

To Masza jakie w końcu te "Kondony" masz u siebie teraz? :)

MAC

Durex z usztywniaczem  ;D

SVART

Aaa, czyli Kagura, to chłopie poszalałeś :).

MAC

DAC 2.1x i Phonopre M2 RIAA

SVART

Zacnie! Jeśli się uda, to w przyszłości też chciałbym "wejść", ale od razu w Kondo, tylko te ceny zabijają :). żeby mieć monosy, trzeba sprzedać mieszkanie :).

oko i ucho

Witam szanowne grono użytkowników klocków Phast'a
Zamierzam nabyć taki oto sprzęcik
http://allegro.pl/unikat-phast-anniversary-lampowy-amp-hi-end-i6481366406.html
proszę o opinie o adekwatności ceny.
Czy napędzi on poprawnie węglasy ScanSpeak 18ki ?

MAC

Niestety ale nie napędzą w poprawny sposób SS.
Bas będzie mocno rozlazły.

Gdyby cena tej końcówki była chociaż w przybliżeniu realna, nie wisiałby już chyba drugi czy nawet trzeci rok na allegro  ;)

oko i ucho

w takim razie, ile powinna wynosić cena takiego zestawu ?
czy znacie kogoś kto by chciał się pozbyć ?

MAC

Moim zdaniem max 3 tysiące.
JuG ma Retro do sprzedania. Pisz do niego na pw.

MAC

#220
Właśnie przeczytałem na AS, że bydgoski dystrybutor przypierdzielił cenę na wyroby Phasta +100%  ;D
Cena monobloków z pre z 3500$ wzrosła do 7000$ w wersji podstawowej czyli dużo więcej niż nowe monobloki Waldka na GM70 i 300b z preampem Lamma

Dobra zmiana ;D

Powodzenia

pmcomp

To chyba nic nowego.
KAŻDY dystrybutor w Polsce reprezentujący w audio zachodnią czy dalekowschodnią markę ma 100% narzutu.

MAC

A niech se ma nawet czysta :)
Tylko ludzie dobrze wiedzą ile kosztuje ten sprzęt  ;D

JuG

Włodek nie miał wpływu na to wywindowanie cen i nie jest z tego zadowolony.  :(

MAC

#224
Jura, że tak powiem... widziały gały co brały  ;D
Ostrzegałem go dokładnie przed taką polityką cenową, miał moje słowa w d... bo mu audioszoła zafundowali. No to teraz ma...

Pospieszyłem się. Jakbym poczekał ze sprzedażą te kilka miesięcy to dzisiaj mógłbym za swoje spokojnie cenić z 5k$  ;D