SET jak Diabli

Zaczęty przez Jamówię, Luty 03, 2017, 07:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz


szczemirek

Cytat: kawosz w Luty 06, 2017, 18:02ma marantza w cenie druta boldena

Nie kłam! ;) Drut był tańszy! ;0
Już odebrałem. Sprzedające Młode Dziewczę tak było zakręcone, że pieniędzy nie wzięło ;) Gdy poinformowałem je o tym telefonicznie stwierdziło, że nie szkodzi i żebym zapłacił jej przez PayPal kiedy uważam ;) Ok.
Jest malutki problem - prawdopodobnie walnięty laser ;( Podłączyłem i... cisza a na wyświetlaczu ERROR. Dam mu szansę trochę póżniej bo wygląda jakby był myty pod kranem albo przebywał w wilgotnej piwnicy. Teraz pacze za laserem...

MAC

Nie sprawdziłeś przy odbiorze?

szczemirek

#103
Nie. Zresztą jak?! Był odbiór na ulicy ;) Nie ma problemu - to 20 min jazdy ode mnie no i nie było płacone.

UPDATE: GRA! GRA! Gra jak cholera! Mokre było! Trza będzie jeszcze rozebrać i wyczyścić ale teraz gra PIKNIE! ;)

Wrzuciłem na próbę SBB Gottingen! Jezusicku ale daje po trzewiach!

szczemirek

#104


Trudno uwierzyć ale po odkurzeniu to wyglada jak nòwka nieśmigana co by się zgadzało z opisem na jebeju. Sprzedawczyni napisała mi, że latami leżało to w piwnicy w kartonach. Podobno wzmacniacz został zeżarty przez szczury a CD przetrwał ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

szczemirek




Sent from my iPhone using Tapatalk

MAC

A jak z zewnątrz?

szczemirek

Drobiazgi prawie niewidoczne.


Jamówię

A jakie są różnice pomiędzy CD75 a 75 II nadal nie wiemy. Masza znalazł tylko jakąś zieloną płytkę. Ja słucham sobie teraz AMJ i Rubalcaby i niedowierzam,że ten staruteńki plejer tak gra :o

Acha i załóżcie odrębny wątek,bo Marancunio to jednak nie SET ;D ;D ;D

MAC


MAC

To nie jest Marantz.
Nie licząc lampizacji, środek jest identyczny z Marantzem 75.
To są Philipsy po 200-300 zł  :D

kawosz

Cytat: masza w Luty 06, 2017, 22:31To są Philipsy po 200-300 zł 
.

kawosz

Masza a może spytaj się ile by wyszedł zlampizowany DAC na tej kości

MAC

A mi po co zlampizowany DAC?  :o
Mam juz jednego wg mnie na lepszej kości  :)

kawosz

Zapomniałem  ;)  ;D


MAC

Potrzebuje AN CD 3.1

Jamówię

Ja nigdy nie miałem wypasionego CDP. Wyżej Krella 280 nigdy nie podskoczyłem(fajny),ale ten Marantz,to najprzyjemniej grający plejer,jaki u mnie gościł. Dlatego poważnie rozważam jego rozwój. Póki co jest wtorek 8) 8) i mam nadzieję,że przyjadą TungSole,bo po Nationale jade sam. Jak już się osłucham,to zobaczymy co chciałbym z Marancunia wykrzesać. Od soboty nie włączam gramiaka,słucham tylko CD. Dawno tak nie miałem

MAC

Uwielbiam granie DACa AN na AD1865.
W nocy poklikałem i przecież jest CD na lampie i AD1865 i nie kosztuje nerki i będzie mi pasował do części zestawu  :)
Póki co dogaduję cenę  ;D

Jamówię


MAC

No a kto stosuje głównie tą kość?  :)
AN

Jamówię

No tak ale myślałem,że szukasz innego plejerka :)

MAC

A szukam ale spróbuje najpierw AN bo łatwiej dostać.
Jeśli zagra na poziomie DACa to przestanę szukać dalej.  :)

Jamówię

Przywiozłem Nationale. Lampy z czasów,w ktorych mój Tata miał 3 latka ;D. Niestety nie dojechały TungSole od szogunwawy  i zaraz go bede odpytywał why >:(
Gramy,pierwsze wnioski za parę godzin ;)