Szeroko pojęta fantastyka, sci-fi etc.

Zaczęty przez Keef98, Styczeń 25, 2015, 21:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

;D
Oglądałaś "Grę o zgon", albo czytałaś PLiO?

fioni

Cytat: Keef98 w Kwiecień 18, 2015, 12:36Oglądałaś "Grę o zgon", albo czytałaś PLiO?

Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz Keef ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

"Gra o tron", "Pieśń lodu i ognia". Sorry, nawyk z for fantasy ;)

rockandroll

Może coś polskiego? Np. cykl "Pan Lodowego Ogrodu" Jarosława Grzędowicza? :)

fioni

Cytat: Keef98 w Kwiecień 18, 2015, 12:46"Gra o tron"

Nie czytałam, oglądałam ino dwa pierwsze sezony w tv ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie


fioni

Kangie - czasem, tylko czasem. Przeważnie to zupełnie niepotrzebne pudełko, no ale gdyby go nie było, to nie mogłabym oglądać snookera - no bo tego to se raczej nie poczytam  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

gratefullde

Cytat: kangie w Kwiecień 18, 2015, 14:21
Jednak warto miec telewizor  ;)
Widzę,  że kolega wrócił z wczorajszego świata baśniowego do właściwego wątku :D   ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

A gdzie ja wczoraj bylem? :O

Niepotrzebne pudelko jesli puscic bzdury. A taki snookerek, taki koncercik Bryana Adamsa in Concert (w Kanadzie) - to pudelko przenosi do tamtego swiata.

Swoja droga jako mlodzieniec lubilem grac w poola na zywo na dworcu. Potem byly gry komputerowe "Virtual Snooker" itp.

Keef98

TV + wszystkie kanały filmowe = dużo do oglądania.
Na TVP Kultura często puszczają dobre koncerty.
Ostatnio na Planete była ciekawa seria o twórczości, inspiracjach Tolkiena.
Rockandroll czytam polskie fantasy.

kangie

Canal + emituje ciekawe koncerty. Bylem pod wrazeniem jakosci obrazu i dzwieku konceru B. Adamsa In Concert.

gratefullde

Widziałem fragment.  Ale mam wreszcie Mezzo,  tam to się dzieje :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Jacek Dukaj z Pyrkonu w 2013, podpis na powieści "Wroniec".

Keef98

#88
Andrzej Pilipiuk z Pyrkonu w 2014 podpis na "Rzeźniku drzew".
+moja fota z Pilipiukiem:

Keef98

#89
Marek S. Huberath, Pyrkon 2014, zbiór opowiadań "Ostatni, którzy wyszli z raju". Wydanie, które posiadam to biały kruk, dostałam od cioci, bo miała dwa, dowiedziałam się o tym, że posiadam cenne wydanie rozmawiając na Pyrkonie z Maciejem Parowskim.
+moi z Huberathem (wiem, że wyglądam na zdjęciach jak czupiradło, ale biegłam przez całe MTP, zarówno do Huneratha, jak i Pilipiuka):

kangie


Keef98

Tak, jestem zmiennokształtnym ;)
Wyglądam jak zły człek podszywający się pod małolatę? :P

kangie

Nie. Szczerze?
Wygladasz mi na przyszłą panią prof. dr hab. inż. nauk technicznych, spec. chemia organiczna - postrach wszystkich studentow "leniwców-lewarów"  ;D  ;D  :D

Keef98

Jasne. ;) ;D :P
Szczerze? Wyglądam jak zwiariowany dzieciak, który wygląda jakby miał:
a) za mały t-shirt
b) za duży mięsień piwny
c) nie zwrócił uwagi, że podniósł się t-shirt
;D ;D ;D

kangie

Nie wyglądasz jak dzieciak. Nie łudź się  ;)

Keef98


kangie

Matrix to zaje....te kolumny Bowers & Wilkins  8)

Keef98

Wolę kolumny niż takiego Matrixa, jak w filmie ;D

Podobają mi się te kolumny. Ile kosztują?

gratefullde

Cytat: Keef98 w Kwiecień 19, 2015, 21:29
Wolę kolumny niż takiego Matrixa, jak w filmie ;D

Podobają mi się te kolumny. Ile kosztują?
Marysia,  spoko, wyglądasz normalnie,  jak tysiące rasowych Marysi na całym świecie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Ech... A zawsze chciałam wyglądać nienormalnie, idę na siłkę, zrobię tatuaż i pomaluję włosy na ognisty czerwony ;D Będzie dobrze?