Sprzedam Preamp Protagonist (niepełnosprawny)

Zaczęty przez LampowY, Czerwiec 15, 2019, 18:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Do sprzedania preamp zbudowany przez kolegę McG sygnowany jego firmą.
Preamp na 2 x ECC81. Sprzedaję jako niepełnosprawny. Silnik potencjometru w czasie pracy sieje zakłóceniami po głośnikach oraz  przy włączeniu dostaje sprzężenia zwrotnego  :o objawiającego się jazgotem w głośnikach. Wystarczy wyłączyć i włączyć ponownie i jest spokój. Do następnego włączenia. Brzmienie bardzo ładne. Egzemplarz pozbawiony szumów i brumienia.
Nie wiem, może jakiś elektronik sobie z tym poradzi, zapewne to drobiazg ale ja się na tym nie znam i mam już dosyć niespodzianek.
Może tez przyda się komuś obudowa... Albo kondensatory Jupitery...
Zdjęcie można zobaczyć w wątku o wariacjach na temat Kondo.

Cena? Wiem, że regulamin tego wymaga ale nie potrafię go wycenić. Kosztował mnie... 4 tyś.
Przyjmę każdą rozsądną propozycję.

LampowY

Zapomniałem. Przedwzmacniacz jest praktycznie nowy. Otrzymałem ten egzemplarz ok 2 tygodnie temu.

Bedford

Sic transit gloria mundi - The Protagonist.
Niesamowita historia.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

goky

Wrzuć jakieś zdjęcia , czemu sam nie naprawisz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

LampowY

Z tego samego powodu, że sam się nie leczę oraz sam nie naprawiam samochodu ;D
Dzisiaj wrzucę zdjęcia.

goky

W sensie oddać do konstruktora lub innego elektronika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

LampowY

To jest trzeci egzemplarz od konstruktora. Czwartego już nie chcę...
Nie znam nikogo w pobliżu, kto chciałby się w tym grzebać.
Zresztą po półrocznej walce z ułomnościami tego "projektu" najzwyczajniej mi obrzydł  :-\

miniabyr

Czyli rewolucja u ciebie Maćku trwa nadal . Trzymam kciuki  aż dojdziesz  ;D znaczy znajdziesz ten dobry dźwięk .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Paweł, do dźwięku nic nie mam. Jest bardzo dobrze.

miniabyr

#10
Cytat: LampowY w Czerwiec 16, 2019, 09:23
Paweł, do dźwięku nic nie mam. Jest bardzo dobrze.
No ale jesli go sprzedasz ,to poszukiwania będą trwać nadal . Spoko dasz radę -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !


paul_67

Co to za stany nieustalone, z którymi sam producent nie może sobie poradzić?

cdt

FSO ?
Odpukać jak nie sprzedaż mogę się spytać Mirka czy go nie przejrzy . Myślę że nie było by problemu

gratefullde

Cytat: cdt w Czerwiec 16, 2019, 09:50
FSO ?
Odpukać jak nie sprzedaż mogę się spytać Mirka czy go nie przejrzy . Myślę że nie było by problemu
Darek, to spytaj się, może też bym skorzystał. W zasadzie mój ma podobne objawy jak ten Maćka tylko ja bardziej wyluzowany jestem [emoji2957]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Pamiętacie wątek o cierpliwości i DIY? Sami się szybciej nauczycie i sobie to naprawicie ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Melepeta

A co na to wszechwiedzący nadkonstruktor?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

goky

U niego pewnie działa ? To bez znaczenia w sumie. Czekamy na zdjęcia i cenę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

LampowY

Ceny jak wspomniałem nie będzie bo niby jaka mam za kalekę zażądać?
Liczę na rozsądnego i uczciwego chętnego a nie cfffaniaczka z bańką w nosie i miodem w uszach, który będzie chciał sytuację wykorzystać.

Melepeta

A nie myślałeś, żeby zwrócić sprzedawcy? Skoro czwarty egzemplarz niedomaga.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

gratefullde

Deklaracja odebrania wadliwego sprzętu, przez konstruktora i zwrot kasy powinna już dawno się tu znaleźć.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY

Wolę sam w dupę dostać niż dopuścić do sytuacji, że ktoś ma mnie posadzić o naciągactwo czy inne cwaniakowanie celem zwrotu bo mi się coś nie podoba.
Wiem, głupi jestem ale tak już mam od urodzenia.

LampowY

Cytat: gratefullde w Czerwiec 16, 2019, 15:10
Deklaracja odebrania wadliwego sprzętu, przez konstruktora i zwrot kasy powinna już dawno się tu znaleźć.
A sam jak postąpiłeś?
Podobnie jak ja. Dałeś sobie siana. Spokój najważniejszy.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9