Sprzedam Preamp Protagonist (niepełnosprawny)

Zaczęty przez LampowY, Czerwiec 15, 2019, 18:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY

Nie, na pewno nie o to chodzi.
Jakby ktoś z nas chciałby Adamowi dopiec to są fora o znacznie szerszym zasięgu.
Ja nie mam nic do Adama. Chcę tylko sprzedać to pre i kupić coś, z czym nie będę miał kłopotów.
Najchętniej coś firmowego. Jak wcześniej pisałem wyleczyłem się z niefirmowych (żeby DIYowców nie urazić).

Z drugiej strony przez ok 10 lat miałem 3 preampy Phasta i 2 Waldka MPW i z żadnym nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów.
Teraz wychodzi, że zrobienie pre na dwóch lampkach, które działa to jakaś kosmiczna technologia  :o

Bedford

Cytat: LampowY w Czerwiec 15, 2019, 18:02Silnik potencjometru w czasie pracy sieje zakłóceniami po głośnikach oraz  przy włączeniu dostaje sprzężenia zwrotnego   objawiającego się jazgotem w głośnikach.

Tak na szybko - odlutuj przewody idące do silnika potencjometru i steruj głośnością ręcznie gałką. 

LampowY

To nie jest rozwiązanie problemu.
To nie dokucza w czasie słuchania. Pierdzi jedynie przy pracy tego silniczka (regulacja  głośności).

W drugiej wersji pre tego nie było.

Melepeta

Przykro czytać, żeś się na minę wp...olił.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY


LampowY

Widzę, że listy społeczne się tworzą  ;D
Nie pchać się proszę  :)


OK, ogłoszenie prosze potraktować bardziej jako żart.
Nikt by tego nie kupił za więcej niż połowa wartości kondensatorów.


Oprócz mnie rzecz jasna  ;D

miniabyr

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 18:32
Widzę, że listy społeczne się tworzą  ;D
Nie pchać się proszę  :)


OK, ogłoszenie prosze potraktować bardziej jako żart.
Nikt by tego nie kupił za więcej niż połowa wartości kondensatorów.


Oprócz mnie rzecz jasna  ;D
Ale jaka to jest ciekawa historia . Zapiszę się w annałach ałdiofilizmu -)............a u mnie nuda . Tylko ciągle wymieniałem cewki i kondensatory . Nudne nie -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Zleć te wymiany komuś to przestaniesz się nudzić  ;D ;D ;D

tomekkk1

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 18:46
Zleć te wymiany komuś to przestaniesz się nudzić  ;D ;D ;D

;D ;D ;D

Melepeta

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 18:46Zleć te wymiany komuś to przestaniesz się nudzić    
Wiadomo komu ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY

Wzbudzanie się naprawione. Życzliwy kolega z pracy (kompletnie nie związany ze sprzętem audio) tylko z systemami pomiarowymi  :np:

Z defektów pozostają jedynie słyszalne w głośnikach zakłócenia przy pracy silniczka od TKD. Ale z tym  nic już nie da się zrobić. To wadliwa płytka od zdalnego sterowania. Na szczęście nie przeszkadza przy słuchaniu a sygnalizuje swoją pracę podczas podgłaśniania i ściszania  ;D Chyba, że wymienić sterowanie na takie za 10$ a nie za 5  ;)

Także jakby ktoś był zainteresowany to pre jest w 99% już sprawne.

Hubertrs

Podobalo Ci sie jak gra wiec skoro naprawiony to po co sprzedajesz?? niechec nienaprawialna??

LampowY

Cytat: Hubertrs w Czerwiec 25, 2019, 10:30niechec nienaprawialna??
Tak.
Zły dotyk boli przez całe życie   >:(
Nie chcę patrzeć na pomnik swojej głupoty....

christo

Cytat: LampowY w Czerwiec 25, 2019, 10:24Chyba, że wymienić sterowanie na takie za 10$ a nie za 5
Panie! Toć to już hajend!
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

LampowY

#40
No masz  8)
Tym bardziej, że pracy tego silniczka nie słychać na głośnikach poniżej 90dB zapewne?

No bo gdyby było słychać to nie sądzę żeby Adam mi coś takiego wysłał (tym bardziej, że ta dolegliwość to już recydywa i Adam o tym wiedział - w pierwszym pierdziało, w drugim nie a w trzecim znowu pierdzi)   ;) ;D
Za to nie brumiał i nie szumiał.
Cóż, widocznie nie można mieć wszystkiego  ;D ;D ;D

Najważniejsze, że dzięki dobrym ludziom praktycznie wszystko zostało opanowane  :np:
ZALEDWIE w siedem miesięcy... Nie wiem czy samemu Hiroyasu Kondo nie dłużej by to zajęło  ;D ;D ;D ;D


LampowY

Ogłoszenie nie ma sensu bo i tak nie da się go sprzedać.
Zamykamy zatem.