Ulubieni nudziarze. Czyli folkowo i balladowo.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41



wojtek41

Kapitalna plyta....Podobno jest na winylu..) Szukamy.




elem

Znam go tylko z tej składanki poświęconej van Zandtowi, reszta artystów też znakomita:

http://www.multikulti.com/rozni-wykonawcy-18894.html


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Siostry z chlodnej Skandynawii. Warto zwrocic uwage -) Zwlaszcza, ze sa autorkami tekstow i muzyki.

wojtek41


masza

To chyba jedyna płyta Pata, która powinna się znaleźć w tym dziale.
Dla mnie płyta, która nigdy się nie nudzi.




gratefullde

No :) Ależ tam jest wersja Sounds Of Silence.  Ale nie tylko.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza


gratefullde

Ja jeszcze Cohena słucham Live in London, Halleluja,  nieśmiertelne.  Leonard jest jak wino.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 25, 2015, 12:51
Kapitalne...)

Piękne

A ja mam tu takich dwóch, w równie pięknym utworze



I Graniana, trochę bardziej ekspresyjnego ale proszę obejrzyjcie i posłuchajcie


Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Gdy sie skonczy plyta Laury, czeka juz koncertwoa Joan, na 2 lp. Rownie piekne.
Tak sobie odsluchuje po troszku winylowe zaleglosci. ) A jest tego z dobry metr...

wojtek41

Ktos sluchal nowego Dylana z "Shadows in the night"..?

spalon

Ja też bardzo lubię i ostatnio często wracam do Leonard Cohena   

wojtek41

"Slow Train Coming" Dylana. Chyba troszke niedoceniana plyta. Bob w formie, przyjemna gitara Knopflera, delikatny hamondzik w tle...Fajnie sie slucha. )

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 26, 2015, 17:38Ktos sluchal nowego Dylana z "Shadows in the night"..?

Słucham właśnie... Chyba zaraz się poryczę... Jak ja tego żydka rzadko lubię tak na tej płycie go polubię :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 26, 2015, 21:44"Slow Train Coming" Dylana. Chyba troszke niedoceniana plyta. Bob w formie, przyjemna gitara Knopflera, delikatny hamondzik w tle...Fajnie sie slucha. )

Jedna z nielicznych moich ulubionych płyt tegoż. Może dlatego, że od niej zacząłem na dobre poznawać Boba.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jak myslicie ? Chris DeBurgh lapie sie do naszych nudziarzy..?

jamówię

Cytat: wojtek41 w Marzec 02, 2015, 21:46
Jak myslicie ? Chris DeBurgh lapie sie do naszych nudziarzy..?


Chyba kaszaniarzy :)) :))

wojtek41

Slucham koncertowego albumu z 1990 roku. Dwa lp i powiem szczerze, ze to jest fajne. Mnie sie podoba..)

masza

A to i ja dopiszę bo właśnie sobie zapuściłem.

Barry Manilow - Barry Manilow II