JBL takie ładne, amerykańskie

Zaczęty przez szczemirek, Luty 07, 2017, 13:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

szczemirek


zalun


Jamówię

Miesiąc temu wisiały na alle,nie wiem czy jeszcze wiszą.

merlin1973

Są i to ileee.... ;)
Pozdrawiam S.CH.

MAC

Szczerbaty (KBL) miał takie piramidalne  ;D JBLe (tylko dużo większe) jak u niego byłem gdy zamieszkiwał jeszcze pod mostem.

Jamówię

Mam prośbę,czy ktoś mógłby mi podać jaką dokładnie impedancję mają moje JBL4307? Producent podaje 6 Ohm,ale jakie są minima,żeby dobrze je podpiąć,czy do odczepów na 4,czy do 8?

Drizzt

#6


Поведение модуля импеданса характерно для линейки Studio Monitor, его значение не вполне стабильное, с разбросом от минимума в 6,3 Ом до максимума в 30,3 Ом, однако эти мониторы не представляют собой сложную нагрузку для усилителя (рис. 2).

http://www.hi-fi.ru/magazine/stereo/energeticheskij-napitok-polochnye-akusticheskie-sistemy-jbl-4307/

Przecież pisałem, że Ruscy mierzyli. Minimum przy 6,3 Ohma. Nominalna jest uczciwa w przypadku tego producenta.

Jamówię

#7
Przepraszam Miłosz,tamten wątek przepadł i zapomniałem :D ,czyli na ucho,ale dobrze podpiąłem:) do 8 Ohm
Jeszcze raz dzięki!

wiki

O! Ktoś kiedyś chciał kupić..... 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

frywolny trucht

He. Wątek duchów. Panie! Tu aż straszy  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

No przecież napisałem, że kiedyś....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

A duszek nawet i ładny, tylko nie mieści mi się na ekranie i muszę go przesuwać dla oglądu całości.....
Hihihihihuhahihi
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka