Audiomaniacy

KOMPONENTY AUDIO => prasa, relacje, media, linki, dywagacje na temat audio => Wątek zaczęty przez: GregWatson w Lipiec 16, 2017, 10:12

Tytuł: Ciekawe stacje i audycje radiowe
Wiadomość wysłana przez: GregWatson w Lipiec 16, 2017, 10:12
Od dłuższego już czasu podczas różnych podróży czy też chwil wolnych od czarnej i srebrnej płyty nasłuchuję różnych stacji radiowych czy też bliżej mówiąc ciekawych audycji jakich jest całkiem sporo w naszym otaczającym świecie. Bardzo podoba mi się audycja Wojciecha Manna i Marka Niedźwieckiego, której często nasłuchuję ze smartfona "Historia jednej piosenki" (nie mylić tego z tym co nadają czasem w TV.

"W 2002 roku Panowie Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki rozpoczęli rundę spotkań. Miało ich być kilkanaście, w rzeczywistości spotykali się przez 3 lata i nagrali prawie 800 odcinków „Historii jednej piosenki”. Do dziś obaj nie mogą uwierzyć w ogrom tego przedsięwzięcia. Jakie są te rozmowy? Zabawne, ciekawe, pełne wiedzy o muzyce. Opisać się nie da, ale można posłuchać. "

Audycja wciągająca, przeplatana ciekawymi historyjkami oraz prowadzona momentami ze sporym poczuciem humoru spotkania. I tu widać olbrzymią wiedzę Tych Panów jak i ich podejście do samej muzyki.

Serdecznie zapraszam do posłuchania szczególnie w podróży na smartfonie:

http://moje.polskieradio.pl/station/10/Wojciech-Mann-i-Marek-NiedzwieckiI tylko pomyśleć, że Wojciech MANN "ma warsztatowe braki". Ale cóż nikt nie jest idealny.   ;)Tytuł: Odp: Ciekawe stacje i audycje radiowe
Wiadomość wysłana przez: axolotl w Lipiec 16, 2017, 10:15
Od jakiegos miesiaca slucham radiowej 3ki po 6h dziennie w pracy. Szczerze to nie wyobrazam sobie teraz sluchac np. rmf fm.
Wszystkim polecam posluchac, szczegolnie tym, co chca oderwac sie od komery radiowej.
Tytuł: Odp: Ciekawe stacje i audycje radiowe
Wiadomość wysłana przez: GregWatson w Lipiec 16, 2017, 10:19
Jeszcze też ciekawą audycją jest "W tonacji Trójki"

http://www.polskieradio.pl/9/684/Artykul/1788826,W-tonacji-Trojki-14-lipca-godz-1408

Wśród prowadzących: Piotr Stelmach, Anna Gacek i Wojciech Mann, Piotr Kaczkowski, Marek Niedźwiecki, Piotr Metz.

W tym odcinku CZESŁAW NIEMEN


(http://static.prsa.pl/images/13e7f3e3-fc89-40cf-a770-0abb858e22d8.jpg)