Autor Wątek: Philips MCM 770  (Przeczytany 1204 razy)

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Philips MCM 770
« dnia: Luty 13, 2016, 09:54 »
Kupiłem żonie jakiś czas temu, aby nie grzebała w moim sprzęcie taką małą wieżyczkę.Ładnie to grało i wyglądało i coś koło tysiąca kosztowało.Muzyka była odtwarzania głównie przez USB, z CD bardzo rzadko i jakież było moje zdziwienie gdy po jakimś czasie, a to już było po gwarancji laser zaczął przeskakiwać.Rozkręciłem, przeczyściłem i nic.Później bywało,że nawet nie wczytał płyty.Co za badziewie teraz produkują - pomyślałem i dałem sobie spokój.Jednak powróciłem do tematu.Kupiłem cały mechanizm, zainstalowałem... no i gra.Koszt naprawy 35 zł.Kobieta szczęśliwa, ale niesmak pozostał.Badziewie teraz, panie produkują i już! Jak to się ma do mojego odtwarzacza, który już 18 lat działa bez usterki? Postęp...
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline frywolny trucht

• maniak
Odp: Philips MCM 770
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2016, 10:07 »
Ale jaką platformę antywibracyjna posiada. Fiu, fiu  ;)
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Empire 4000 D/III, pre Husariaa, Roksan K3, Haydn Grand, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Odp: Philips MCM 770
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2016, 10:57 »
Platforemka niczego sobie,akrylowa, no i obudowa metalowa.Podejrzewam,że droższa od wnętrza :)
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...