Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Jak dzisiaj wypada Tosca dzwiekowo..?
Taki maly off topik...)

merlin1973

Nie używam jej, jest w dobrym stanie jeszcze. Musze z samej ciekawosci ją podłączyc i zobaczyc jak gra ;D Grałem ją ostatnio z 10 lat temu i było słabo. Znajde czas to sprawdzę.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Bo, żeby Tosca poruszyła dusze i ściany- potrzebowała korektora :)

merlin1973

Sprawdzimy z korektorem ;)
Pozdrawiam S.CH.

spalon

Kiedyś ten zapał był o wiele większy takie były czasy wszystkich interesował sprzęt audio i muzyka .
Tylko nie wiem jak inni ale nie chciał bym słuchać tych niektórych zestawów z tamtych lat pamiętam że szczytem marzeń był zestaw którego bas wręcz buczał wstrząsając jelitami a wysokie cięły po uszach że aż bolało i szczyt marzeń Altusy

spalon

A to mój bodajże drugi zestaw z tamtych lat , ale tu już mogłem podłączyć gramofon Adam - jaka to była radość jak go sobie kupiłem ten zestaw  :)

wojtek41

Jaka jest roznica w dzwieku miedzy Akai GX 65 a Sony 750 ES..?

wojtek41

Slucham Sony TC K 750 ES. To naprawde dobry magnetofon. Gra bardzo przyjemnie z fajna srednica...) Warto bylo kupic. Teraz czas na cos z Akai.

Waluch

Jakby ktoś z Was chciał kupić dobry magnetofon w przystępnej cenie to polecam Onkyo TA-2570 (nie mylić z TA 2750)
http://allegro.pl/onkyo-ta-2570-i4409571545.html

aukcja nie jest moja ani nikogo z moim znajomych, także dopytajcie się konkretnie sprzedawcy o stan
cena wydaje się być okazyjna

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

fajny. Moze sie skusze...) CT 5151


wojtek41

Przegapilem aukcje Pionieer'a z foty powyzej. Zostaje na razie przy trzech magnetofonach Sony. Choc TC K22, wypada troche "odkurzyc".


wojtek41

Czy ktos posiada lub posiadal Denona DMR 800 A..? Ciekawi mnie opinia na temat tego magnetofonu.


wojtek41


Yacek

Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

wojtek41

#40
A fajne, fajne...)  Nic tylko podziwiac...) No i szkoda, ze nie moje  ;D
Zastanawiam sie jak jest z jakoscia oryginalnie wydawanych kaset. Mam na mysli glownie kasety z USA. Jest sporo fajnej muzyki. Warto wejsc w ten swiat...?
Dla przykladu Police.


wojtek41

To kupilem kilka kaset z moimi nudziarzami. Wszystkie USA.  Tanie jak barszcz...) Pewnie z tydzien i bede mial u siebie. Jesli kogos tez interesuje, dam znac...)




Yacek

Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

frywolny trucht

Model tak. Pytanie czy ten konkretny egzemplarz? Zdjęcia są po wuju. Z tyłu jakiś podziobany.

wojtek41

Dzisiaj zrobilem sobie wieczor z magnetofonem. Fajnie sie slucha -)
Robbie Robbertson & The Road Ensemble - "Music For The Native Americans".
Sony TC K 750 ES.

neomammut

Co prawda to stare fotki, ale wiecie o co chodzi :)

wojtek41

Fajnie wyglada ta 730 -tka. Nie wiesz jak wypada w porownaniu do 750 ?
Pogratulowac sprzzetu  ;)

neomammut

TC-K730ES to swoisty magiczny deck. Czaruje nagrania jak diabli - świetny magnetofon :) TC-K750ES to inna epoka :)

wojtek41

Czesto zastanawiala mnie cena. 730 bywa wyraznie drozszy....Teraz rozumiem  :)

merlin1973

Dokładnie fajnie się prezentuje :)
Pozdrawiam S.CH.