Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza

Cytat: neomammut w Styczeń 23, 2015, 22:01
Masza, to jest atak personalny, dzwonię do Paltona!
Oraz zuchwały na moderację!
Zobacz co ma pod nickiem gratefullde ;)

wojtek41

Przegramy plik na tasme i zobaczymy jaka mina bedzie  ;D

wojtek41

Gratefullde, ma pod nickiem popijawe dzis. Dzis nie robi za moda  ;D

neomammut

>>Masza
To że on jest maniak to ja wiem :D

>>Wojtek
Robiłem już takie rzeczy, jest jeszcze gorzej. Odwrotnie niż po przegraniu płyty CD :)

elem

Cytat: masza w Styczeń 23, 2015, 20:29I w ten oto nieuchronny sposób podążamy w kierunku... plików

A są japońskie? Bo słyszałem, że jak ściągasz HDtracks.jp to jest zajebiście  a jak z HDtracks.com to chujoza.
Ponoć najlepiej ściagą sie przez LTE T-mobile Japan, wysyłają od razu plik z OBI do druku 3D :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

nie mogę być modem mam aversje,  mógł bym się samookaleczyc ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Cytat: neomammut w Styczeń 23, 2015, 22:06
>>Wojtek
Robiłem już takie rzeczy, jest jeszcze gorzej. Odwrotnie niż po przegraniu płyty CD :)


Podobno najlepszy efekt, zaraz po oryginalnych matkach (tych co siedzą z tyłu ;) ) daje kopia winyla.
Jeśli to potwierdzacie to właśnie łotomichozi.

wojtek41

To ja chyba naprawde dopiero wylazlem spod skaly, albo zlazlem z drzewa......Nie mam plikow..... :P

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 23, 2015, 22:11
To ja chyba naprawde dopiero wylazlem spod skaly, albo zlazlem z drzewa......Nie mam plikow..... [emoji14]
nie plika Ci po prostu ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

neomammut

>>Masza
Dobrze kombinujesz. Ale taśma przyjmie i CD, i winyla :)

wojtek41

Zaden plik, nie zastapi widoku krecacych sie szpul... :)

neomammut

Jak zrobisz GIF`a to zastąpi :)

masza

Cytat: wojtek41 w Styczeń 23, 2015, 22:34
Zaden plik, nie zastapi widoku krecacych sie szpul... :)

Cytat: neomammut w Styczeń 23, 2015, 22:40
Jak zrobisz GIF`a to zastąpi :)



8)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 23, 2015, 22:34
Zaden plik, nie zastapi widoku krecacych sie szpul... :)
jeszcze nie widziałeś cyckow :) zarazpotem szpula :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cyckolubnosc ponad wszystko  ;D
W sumie to i tu i tu szpule  :D

masza

Cytat: wojtek41 w Styczeń 23, 2015, 22:52W sumie to i tu i tu szpule  :D
A naby wolisz sterczące czy płaskie?



wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pmcomp


elem

Sonorus  ATR-10, 17500 USD, co to za bestia?

http://www.sonorusaudio.com/ATR10_FIF7.html



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Ma ktos na zbyciu klapke lub inaczej dolna oslone glowic, do Sony TC 756-2 ?  W moim egzemplarzu brak takowej, a potrzebna bardzo. )



wojtek41

Sony TC 756.2. Dwuslad z predkoscia 38 cm. Mam od kilku dni i moge tylko polecic. Bardzo fajny dzwiek. Szpule max 10,5 ".  Tylko tej dolnej oslony cholera brak...


elem

Wypożycz oryginał osłony i znajdź kogoś z drukarką 3D.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe