absolutny plikowiec ???

Zaczęty przez pmcomp, Sierpień 21, 2016, 18:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Metki nie grajom  ;)  Ale też czuję się lepiej jak nie mam nic z chin, to takie hipsterskie teraz. Stara jakość tylko z Japonii czy Europy ili USA ;) Żart, tak jak napisałem, wydaje mi się, że kraj pochodzenia nie ma tu nic do rzeczy. Jakość zdarza się i tu i tam. Co  do polityki wyzysku pracy zgadzam się ale świata już nie zmienię, nie dam rady.
A system można sobie zlożyć z osiemnastu elementów, czterech, trzech, trzydziestu sześciu, kilku declockerów, reclockerów, atomowych zegarów... liczy się efekt końcowy i nasze zadowolenie. Uszka mają być kontent :)
Miłego wieczoru życzę ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pmcomp

#26
Ufff ... nie spodziewałem się, że mój wpis wzbudzi tyle kontrowersji.

Ja proponuję ... zakupić i posłuchać takiego lub podobnego rozwiązania ... w swoim systemie. Na własne uszka. I wtedy pisać nad wyższościa jednych świąt nad drugimi. Gorąco zalecam.

:)

zapewne odwiedzą mnie w tym tygodniu miniabyr, Ondrej i mirek24. Zapewne coś naposzą od siebie. Będziecie mieć więcej ... OPINII  :o. O odsłuchach w MOIM SYSTEMIE   8).

Pozdro