78 rpm

Zaczęty przez wojtek41, Lipiec 01, 2014, 14:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

My tu w większości pionu nie trzymamy  :)

rudy-102

Tylko w większości? Myślałem, że wszyscy :)

vasa

Cytat: rudy-102 w Marzec 24, 2016, 09:30
Tylko w większości? Myślałem, że wszyscy :)
Prezes trzyma pion.
I Marysia
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Cytat: rudy-102 w Marzec 24, 2016, 08:11No wasnie. Już dawno chciałem zapytać. Gdzie Ty te wszystkie cuda kupujesz?
Dość często przypadkowo. Choć "na teraz" mam trzy całkiem dobre żródełka. Jedno całkiem blisko mnie, skąd on to ma tego nie wiem. Drugi pracował kiedyś w radiu i ma tego tonę lub więcej. Tylko się dośc mocno ceni, choć szelaki ma w pięknych stanach. Natomiast trzecie żródło pojawiło się przy okazji kupna taśm szpulowych. Na oko ma minimum 1000 sztuk. Po świętach pojadę i przeglądnę dokładnie. Choć właściwie widzę tam same stare dżezy...)

wojtek41

Przyszło, doszło. Niebawem nawiedzę żródełko o którym ostatnio pisałem... ;)


Jakub

Nie, ja nie mogę czytać tego wątku. Zbyt wiele emocji we mnie wzbiera.  :o

gratefullde

Założyciel tego wątku ma machinę do przenoszenia się w czasie... Zazdroszczę i podziwiam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Tak mniej więcej wygląda lustro płyty.  ;)

wojtek41

Bo tego moje misie kochane trzeba spróbować, a nie tylko oglądać.  :D

wojtek41


wojtek41

Najpóżniej wtorek lub środa powinno byc u mnie.  :)


gratefullde

Cudeńka Panie tego, cudeńka ... :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Mam czy  nie mam ale zalicytowałem... :)


wojtek41

O !!!  :o   To z szelaka powyżej.  :)


gratefullde

Bosko i sp zoo ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 08, 2016, 21:54
Mam czy  nie mam ale zalicytowałem... :)


Powoli zaczynam Ci zazdrościć.

wojtek41

Rudy. Odsłuchałeś już swoje ?  :)

rudy-102

Ach.
Nie. Nie mam na czym.

wojtek41

#218
To kiepściutko.... :-\  Nie możesz sobie sprawić jakiegoś dziadka z 78 ?   ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 08, 2016, 22:28
To kiepściutko.... :-\  Nie możesz sobie sprawić jakiegośdziadka z 78 ?   ;)
Cytat: gratefullde w Kwiecień 08, 2016, 22:28
Kup.
Żona mnie wywali jak dodatkowe pudło przyniosę :)
Pomysł jest taki, że moje dzieciaki chcą mieć własne gramofony. Kupię więc coś niedrogiego (na początek) co kręci też na 78 i albo będę chodził na pieterko posłuchać, albo sobie zniosę na dół.

gratefullde

To jest opcja rozsądna. Kup.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Dasz rade.  :)  Ja zmieściłem dość blisko siebie 5 gramofonów i nikt nie zauważył. Tylko rozmieszczenie zajęło blisko 4 metry. Ale pod jedną ścianą.  :D

wojtek41

Andrzej. A Ty nic...?  :o

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 08, 2016, 22:36Dasz rade.  :)  Ja zmieściłem dość blisko siebie 5 gramofonów
I tyle będzie jak każde dostanie własny. Plus te dwa co stoją na strychu.