denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

tia..., se luknij po ile ten paździerz chodzi :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Wiem wiem, kiedyś już szukałem, z racji cen, przeszło mi...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

maciek1

Cytat: maciek1 w Wrzesień 28, 2016, 13:46Z tego co pamietam mam to SACD (o ile wyszło tylko jedno), więc sprawdzę po powrocie do domku.

Sprawdziłem:) mam SACD wydanie Impuls z 2002 r. wersja stereo (na szczęście nie zrobili z tego 5.1:)))) Jak dla mnie brzmi świetnie. To znaczy na tyle na ile ta realizacja może świetnie brzmieć. Perkusja Elvina - głównie blachy rewelacja. Garrison w zalezności od utworu daleko z tyłu lub pierwszy plan (tam gdzie ma solo to oczywiste raczej:) A Coltrane, jak to Coltrane - brzmi jak Coltrane:) Moim zdaniem warto. Nie miałem czasu do porównania z analogiem, w przyszłości to zrobię.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Muszę przyznać, że im dłużej słucham, tym bardziej mi się podoba.  :)
Denon oczywiście  :)

rudy-102

Jak tak już nachwaliliście to powiem Wam, że w tych odtwarzaczach podobno szybko lasery padają :(.

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 28, 2016, 22:34
Muszę przyznać, że im dłużej słucham, tym bardziej mi się podoba.  :)
Denon oczywiście  :)
Lepiej od Yamahy?

wojtek41


rudy-102


wojtek41


rudy-102

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 28, 2016, 22:55
Masz już swój ?
Nie. Sprzedający napisał mi, że dopiero wczoraj miał czas zanieść i wysłać. Jak jutro nie dojdzie to kicha. W piątek wyjeżdżam na kilka dni.

maciek1

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 28, 2016, 22:42Jak tak już nachwaliliście to powiem Wam, że w tych odtwarzaczach podobno szybko lasery padają

Jednak mnie ma problemu z wymianą. To nie tak jak w Sony serii ES... Mam takiego Sony, wiec wiem co pisze:) A w Denonie mam zmieniony już.

gratefullde

A ja czekam aż padnie. Zresztą i tak chce kupić jeszcze jednego ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kazan

A tak przy okazji to co to za laser , są jakieś problemy z dostaniem nowego , wymianą ?
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

kawosz

Problemów nie ma żadnych a do tego jest tani . Problem w tym że może nie czytać dvd r . Laser wklejał Masza na początku wątku .

MAC

Wczytuje Wam wszystko bez problemów? Jeśli tak to ja bym na Waszym miejscu przez najbliższe kilka lat o laser nie martwił.
Lasery są od 30 do 50 zł. Z wymiana ok 150zł jeśli ktoś sam nie umie. O nieczytelności wypalanek była dopiero jedna opinia. Mógł to być przypadek.

kawosz

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 08:36O nieczytelności wypalanek była dopiero jedna opinia. Mógł to być przypadek.
Był próbowany jeden laser a jak wiadomo są różne . 600 - 1000 zł o czym my dywagujemy ;D

wojtek41

Mój nie widzi zwykłych CD-R 👀  Może ma coś z oprogramowaniem...?

kawosz

Wojtek może trzeba mu przeczyścić laser . Masza i ja czyściliśmy swoje

MAC

#519
Cytat: wojtek41 w Wrzesień 29, 2016, 09:28
Mój nie widzi zwykłych CD-R 👀  Może ma coś z oprogramowaniem...?

Może ma wymieniony laser?
Na ten najtańszy...

Najpierw rozkręć i przeczyść soczewkę. Później będziemy panikować

wojtek41

Warto sprawdzić 😎 Jak to robiliście ? Płyta czyszcząca czy inny myk ?

wojtek41

Ponoć nic nie grzebane i nie wymieniane.

kawosz

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 29, 2016, 09:42Ponoć nic nie grzebane i nie wymieniane.
No to pewnie czyszczenie pomoże .

MAC

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 29, 2016, 09:41
Warto sprawdzić 😎 Jak to robiliście ? Płyta czyszcząca czy inny myk ?


Zadnych mopów :) Szczota, na kolana i ręczne szorowanie :)

wojtek41