denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Odkręcasz pokrywę. Potem trzeba odkręcić górne śruby frontpanelu i taka metalową listwę usztywniającą. Na końcu odkręcić górna pokrywę napędu i masz wtedy dostęp.
Kilkanaście śrub ale szybko idzie.
A przy okazji odepnij złącze SCART.

wojtek41

Kilogram śrub ? 😳  Już mi obojętne wypalanki 😊

wojtek41

Nie no, tylko żartuje 😜 Wieczorem sprawdzę. Teraz wchodzę w krawat i dymam do roboty 😎

MAC

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 29, 2016, 09:53Teraz wchodzę w krawat i dymam do roboty
Siedzę w domu
Chyba grypa się do mnie dobiera  >:(

kawosz

Tak mi się ułożyło że mam dwa denony . Jednego mogę sprzedać dałem za niego 750 zł .

MAC

Przekopałem garaż.
Znalazłem dwie płyty SACD

Roxy Music Avalon i Pink Floyd DSOTM

Pierwszy na tacy wylądował Avalon. Ja pierd..... ależ masakra  :o Słuchać się nie da  :o

MAC

Można to trochę poprawić. Potrzebny pilot i TV
Audio Setup - SACD Filter - przestawić z 50kHz na 100kHz
Dupy nie urywa ale trochę znośniej.

miniabyr

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 17:43
Przekopałem garaż.
Znalazłem dwie płyty SACD

Roxy Music Avalon i Pink Floyd DSOTM

Pierwszy na tacy wylądował Avalon. Ja pierd..... ależ masakra  :o Słuchać się nie da  :o
Zawsze mnie fascynował zachwyt nad realizacją Avalon .Ja tej płyty od strony brzmienia nie znoszę ,niezależnie czy na vinylu ,cd ,sacd.Za każdym razem boli.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Ona jest fatalnie zrealizowana. Staram się tylko usłyszeć lepszość SACD nad CD i na niej nie umiem.

miniabyr

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 17:53
Ona jest fatalnie zrealizowana. Staram się tylko usłyszeć lepszość SACD nad CD i na niej nie umiem.
Zwróć uwagę na wybrzmienia w tle  i tło . Tam najlepiej tego szukać.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Juz nie zwrócę. Wyjąłem bo nie dało się słuchać.
DSOTM zapuściłem

miniabyr

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 18:08
Juz nie zwrócę. Wyjąłem bo nie dało się słuchać.
DSOTM zapuściłem
Tak źle ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Jakaś lipa te moje dwa sacd. Floydów też nie specjalnie się da.
Dobry PCM łyka te obie moje sacd bez popitki.

Czy może jakieś one lewe są? Kupowane jako nowe w sklepie ale jak patrze na ceny sacd dzisiaj to nabieram wątpliwości. Ja coś ok. 40zł płaciłem. Fakt, dawno...

miniabyr

Przypuszczam że floyd'ów mamy tych samych . I też mi dupy nie urwało ,ale jak na realizację z 1973 roku to cudo jest....................Maciek czym lepszy sprzęt ,tym mniej płyt fajnie gra. :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Tzn inaczej, PF gra o niebo lepiej od Roxy.
Ale DSOTM z vinyla MOFI z butów wyrywa.

Jest jeszcze jedna możliwość - kulewska grypa mnie dopadła i chyba nic mi nie gra  :o

kawosz

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 18:32kulewska grypa mnie dopadła i chyba nic mi nie gra 
Stawiam na grypę .

MAC

Paweł, Ty coś kiedyś zalecałeś z imbirem? Co to było?

miniabyr

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 18:35
Paweł, Ty coś kiedyś zalecałeś z imbirem? Co to było?
Gotujesz w wodzie kawałek imbiru wielkości kciuka (wody jak na kubek) przez 10 minut. Jak się pogotuje studzisz do temperatury takiej ,aby mozna bylo dodać miód (łyżeczkę lub więcej ) i sok z 1 cytryny. Wypić !To dopiero qrwa wyrywa z butów.!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Wrzesień 29, 2016, 18:40Gotujesz w wodzie kawałek imbiru wielkości kciuka (wody jak na kubek) przez 10 minut. Jak się pogotuje studzisz do temperatury takiej ,aby mozna bylo dodać miód (łyżeczkę lub więcej ) i sok z 1 cytryny. Wypić !To dopiero qrwa wyrywa z butów.!

Niech Ci Bozia w hajendzie wynagrodzi!
Wywalam młodzież na poszukiwaniu imbiru!!

miniabyr

Cytat: masza w Wrzesień 29, 2016, 18:43
Cytat: miniabyr w Wrzesień 29, 2016, 18:40Gotujesz w wodzie kawałek imbiru wielkości kciuka (wody jak na kubek) przez 10 minut. Jak się pogotuje studzisz do temperatury takiej ,aby mozna bylo dodać miód (łyżeczkę lub więcej ) i sok z 1 cytryny. Wypić !To dopiero qrwa wyrywa z butów.!

Niech Ci Bozia w hajendzie wynagrodzi!
Wywalam młodzież na poszukiwaniu imbiru!!

Maciek możesz zagotować więcej tego wywaru z imbiru i  przygotować go na cały dzień .To bardzo praktyczne.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

OKI!
Potem tylko podgrzewać?

MAC

O, Diany Krall The best of nie chce czytać (zwykłe cd).

MAC

A CD gra tak, że Chwalcie Pana  8)
Albo te moje dwa na krzyż sacd to jakieś trefne są albo sam format jest przereklamowany  ???

kawosz

Denonik sprzedany nie aktualne  :) .

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.