denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Cytat: Piterski w Październik 04, 2016, 08:29Jak odbiorę swój to chętnie porównam jak to wypada
Możemy porównać nie widzę problemu . Kiedy odbierasz ? .

Piterski

Oj chwile potrwa zanim do mnie dotrze z Niemiec.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

rudy-102

Cytat: kawosz w Wrzesień 21, 2016, 08:54
Powinna się palić niebieska dioda AL 24 PLUS . Tak się bardziej podobało chłopakom . To się wyłącza lub włącza tylko w menu w telewizorze .
Nie mam pojęcia jak Wy to włączacie.

kawosz

A u Ciebie przy CD się nie pali ?

rudy-102

Cytat: kawosz w Październik 04, 2016, 19:49
A u Ciebie przy CD się nie pali ?
Przy CD pali się DENON LINK.
ALL 24 PLUS nie udało mi się odpalić.

kawosz

Masza potrzebny . Mam masę przestawiania żeby podłączyć kabel hdmi . Jak dziś nie dostaniesz odpowiedzi to jutro poprzestawiam i spróbuje zobaczyć

rudy-102

Masza do tablicy proszę :)

MAC

SETUP → DIGITAL INTERFACE SETUP → DENON LINK → OFF

rudy-102

Cytat: masza w Październik 04, 2016, 20:37
SETUP → DIGITAL INTERFACE SETUP → DENON LINK → OFF
No zrobił tak.
DENOON LINK zgasł i zapalił się ALL 24 PLUS.
Mówicie, że ma byc teraz lepiej?

rudy-102

No i chyba jest lepiej.
Diana Krall - Live In Paris brzmi tak fajnie że aż boję się porónać z winylem.

kawosz

E tam to siła sugestii jest . Wszystkie odtwarzacze graja tak samo  ;D

maciek1

Panowie, pewno niektórzy mają to co w pliku załącznika, ale być może ktoś szuka, więc proszę bardzo - lektura nie tylko do poduszki:)

maciek1

Już 12 pobrań? Nikt tego nie miał?:) Niech służy w takim razie.

rudy-102

Cytat: rudy-102 w Październik 04, 2016, 20:59
No i chyba jest lepiej.
Diana Krall - Live In Paris brzmi tak fajnie że aż boję się porównać z winylem.
Niestety odważyłem się i ....
Winyl z tłoczenia, które mam brzmi niestety gorzej od cd zagranego z Denona. Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś takiego powiem.

kawosz

Cytat: rudy-102 w Październik 05, 2016, 20:01Winyl z tłoczenia, które mam brzmi niestety gorzej od cd zagranego z Denona. Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś takiego powiem.
denon zaskakuje . Ostatnie wydanie Danki jest w porządku ale nie rzuca na kolana . Mam dwa wydania Live in Paris . Jedno na 45 i porównywałem . Byłem z nimi u Maszy i obaj mieliśmy takie same zdanie więc nie mam omamów :) .
Co do porównywania Winyl kontra denon to jednak się nie podejmuję . Bardziej stosowne było by jednak porównanie np denno 103r kontra denon 3910 .

elem

Danki brzmią bardzo dobrze ale dość masywnie. Charakter Denona 103R chyba im nie służy.  To realizacja stworzona pod Benza, Lyrę, ZYX.  Z moim DV gra fajnie. Nie mam CD, nie porównywałem  a pliki z Olive'a graja wyraźnie gorzej niż z LP.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cóż, pozostaje tylko podziękować Ondrejowi za naprowadzenie na tak fajnego grajka za tak śmieszna kwotę

rudy-102

Cytat: elem w Październik 05, 2016, 20:17
Danki brzmią bardzo dobrze ale dość masywnie. Charakter Denona 103R chyba im nie służy.  To realizacja stworzona pod Benza, Lyrę, ZYX.  Z moim DV gra fajnie. Nie mam CD, nie porównywałem  a pliki z Olive'a graja wyraźnie gorzej niż z LP.
Gram z lenistwa na wpiętych trafach Ortofona. Muszę spróbować bez. Może one coś zamuliły? Ale jest jak piszesz te wznowienia brzmią masywnie.

kawosz

Tomek Danka nie brzmi żele . Ale ta na 45 brzmi zdecydowanie lepiej a to ta sama wytwórnia .
Nie żebym narzekał bo cieszę się że mam oba

elem

A to oczywiste. Nowe Danki to jednak nie ten sam mastering, co ORG. ORG to podobna klasa podejścia do masteringu co Classic Records, Analoque Productions, Speakers Corner, Pure Pleasure, MoFi  itp.  I cena tez inna :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Jak aktywować wyjście coax w odtwarzaczu? Chciałem go jako transportu użyć ale milczy...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

#621
Pilot i TV
Instrukcja str. 29 i 39

Chyba  :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Tak, właśnie słucham go jako transportu. Generalnie to po podłączeniu RCA do wyjścia cyfrowego, wystarczyło wyłączyć i z powrotem włączyć urządzenie.
Tak że nie musiałem nic więcej robić ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9