TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

christo

Cytat: elem w Listopad 24, 2020, 12:47
Ma być 4 grudnia
I co tam Tomek w temacie Yuko Mabuchi?
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

elem

dziś przyjechała, jeszcze nie wpisana do sklepu
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

Tomek, Bowie Blackstar please... Bo w fabryce wyszli ;)

elem

wykupili w rocznicę, zamówione, czekamy na dostawę
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19


moon

Cytat: elem w Styczeń 11, 2021, 17:27wykupili w rocznicę, zamówione, czekamy na dostawę

sezonowi fani pewnie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GB

Dzień dobry, noszę się z zamiarem zakupu kilku płyt TSUYOSHI YAMAMOTO trio. Dwie już zanabyłem z głosowego sklepu. Czy można ewentualnie zamówić inne pozycje?

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Te dwie, które kupiłeś to najpopularniejsze i najłatwiej dostępne.
Inne mogę zamówić. Daj znac na PW jakie tytuły mam ściągnąć.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

#683
Tomek, nie umiem u ciebie tego namierzyć...
Chciałbym aby tych czterech gentlemanów zamieszkało u mnie na winylu :)
Czy to w ogóle ma swoje wznowienie na winylu?

Paczam i chyba nie ma... Jest na CD




elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

Widziałem.
CD chyba jest?

elem

tylko z drugiej ręki
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19

ok, to szukam sh
Dzięki!

PS.
Pamiętasz o Al Di Meola IMPEX?  :)

elem

zamówione, czekamy

Szczerze polecam ten krążek - https://voiceshop.pl/pl/p/STRACZEK%2C-PRZEMYSLAW-FIG-TREE/26662

Zrobiłem to najlepiej jak mogłem, brzmi świetnie, okładka laminowana matową folią, 180 g. I ten numer...  VM 1001 :)
mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie VM 1002 i 1003  >:D
Muzyka...,  poczytajcie recenzje.  Pewien francuski dziennikarz umieścił Fig Tree w top 20 zeszłego roku (na CD płyta ukazała się w innej okładce w 2020)  Można wcześniej posłuchać na Tidal, Spotify, Youtube.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

masza19


audiokawosz

Cytat: elem w Styczeń 21, 2021, 21:58Szczerze polecam ten krążek
Już się doczekać nie mogę :)
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

elem

właśnie słucham i sam się dziwię jak to się stało, że się udało  :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

#692
Cytat: elem w Styczeń 21, 2021, 22:22
właśnie słucham i sam się dziwię jak to się stało, że się udało  :)
Tomaszu chciałbym  zamówić tą płytę LP Przemyslaw Strączek "Fig tree."
Dziękuję.

Bartolo

Cytat: elem w Styczeń 21, 2021, 21:58
zamówione, czekamy

Szczerze polecam ten krążek - https://voiceeshop.pl/pl/p/STRACZEK%2C-PRZEMYSLAW-FIG-TREE/26662

Zrobiłem to najlepiej jak mogłem, brzmi świetnie, okładka laminowana matową folią, 180 g. I ten numer...  VM 1001 :)
mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie VM 1002 i 1003  >:D
Muzyka...,  poczytajcie recenzje.  Pewien francuski dziennikarz umieścił Fig Tree w top 20 zeszłego roku (na CD płyta ukazała się w innej okładce w 2020)  Można wcześniej posłuchać na Tidal, Spotify, Youtube.
Mam, i polecam. Świetna robota... !!!
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

moon

Panie Tomku, a Dracule Kilara bedzie jeszcze miec?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

a nie wiem,  było dużo ale widać jednak za mało  :o
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

ano, po paru dniach juz nie bylo
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

masza19

Tomek, ja byłbym tym zainteresowany.
Chyba, że cena będzie zbyt kosmiczna.

Reedycja 10-płyowego boxu Keitha Jarretta solo ,,Sun Bear Concerts"

Monachijska oficyna ECM szykuje prawdziwą ofensywę. Fanów Keitha Jarretta z pewnością zelektryzuje informacja o przygotowywanej kolekcjonerskiej reedycji słynnego boxu ,,Sun Bear Concerts" zawierającego nagrany w 1976 r. w Japonii i wydany w 1978 cykl koncertów solowych. 19 lutego br. ukaże się limitowane do 2000 sztuk specjalne wydanie oddzielnie numerowanych boxów. Każdy z nich będzie zawierał 10 płyt winylowych wyprodukowanych z oryginalnych, analogowych masterów. Zachowano szatę graficzną pierwszego wydania, a opakowanie zostało sporządzone ręcznie przy użyciu specjalnego papieru.



GB

Cytat: masza w Styczeń 27, 2021, 08:48
Tomek, ja byłbym tym zainteresowany.
Chyba, że cena będzie zbyt kosmiczna.

Reedycja 10-płyowego boxu Keitha Jarretta solo ,,Sun Bear Concerts"

Monachijska oficyna ECM szykuje prawdziwą ofensywę. Fanów Keitha Jarretta z pewnością zelektryzuje informacja o przygotowywanej kolekcjonerskiej reedycji słynnego boxu ,,Sun Bear Concerts" zawierającego nagrany w 1976 r. w Japonii i wydany w 1978 cykl koncertów solowych. 19 lutego br. ukaże się limitowane do 2000 sztuk specjalne wydanie oddzielnie numerowanych boxów. Każdy z nich będzie zawierał 10 płyt winylowych wyprodukowanych z oryginalnych, analogowych masterów. Zachowano szatę graficzną pierwszego wydania, a opakowanie zostało sporządzone ręcznie przy użyciu specjalnego papieru.



A ja przy okazji zainteresowany byłbym wersją wydaną na cd.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Zanotowane. Szukam tańszego źródla niz polski dystrybutor, dam znać o cenie niebawem.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe