Autor Wątek: Questyle CMA600i  (Przeczytany 374 razy)

Offline Eternal Seeker

• maniak
Questyle CMA600i
« dnia: Listopad 04, 2016, 12:02 »
Panowie miał może ktoś już okazję posłuchać rzeczonego ?
Piotr Ryka zapowiadał reckę ale coś długo jej nie ma .
Mam niezagospodarowane Sennki HD800 i zastanawiam się czy by się nadał ?
Potrzebuję takiego "kombajna" do biura i ciekawi mnie czy jest to poziom Audiolaba M-DAC-a
z zasilaczem Tomanka (miałem i podobało mi się to brzmienie) czy może coś
zdecydowanie lepszego .
Miałem okazję posłuchać poprzednika tego urządzenia i dzwięk wydawał mi się trochę za sterylny.
I zestaw:wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Altec Lansing model 604 + odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N
II zestaw wzm.Dubiel Acoustics 2A3SE + kolumny Harpia Acoustics Graffiti,blu-ray Oppo  ,gramofon Pro-Ject 2Xperiemce SB DC z wkładką Dynavector ,Phonomaster Dubiela .
Trzy zestawy słuchawkowe w tym Eurydyka+ Stax009

Online frywolny trucht

• moderator
Odp: Questyle CMA600i
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2016, 14:07 »
Nie wiem jak to gra, ale jeśli chodziło ci po głowie Oppo, zaatakuj szybko na priv titanic-a, może uda się w tej cenie Oppo Ha-1 wyciągnąć? Nowe oczywiście.
ZESTAW 1: Ad Fontes, Benz Micro Glider SL, pre Husariaa, MAP 306, MCD 204, Haydn Grand, JBL ES 150P, Sennheiser HD 598, OPPO PM-2, HA-1, Takstar 80 PRO V2, Akai GX 620, Teac X-1000M, Albedo Blue.
ZESTAW 2: Dual 1019, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93, Kimber Cable 8VS, Pioneer Monitor

Offline Eternal Seeker

• maniak
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2016, 14:47 »
Dzięki za wskazanie kierunku ,wiem jak gra Oppo bo córka ma :-)
Konkretnie ten zestaw: OPPO HA-1 + słuchawki PM-1 .
W ubiegłym roku chciałem jej sprezentować mojego Audiolaba M-DAC-a z zasilaczem Tomanka
plus Beyerdynamici 990Pro ale nie chciała .Próbowała ode mnie wyrwać do tego M-DACa moje
Sennki HD800 na co ja dla odmiany nie chciałem się zgodzić .Kupiła sobie wymieniony wyżej
zestaw Oppo :-)
Nasłuchała się u ojca Eurydyki ze Staxami i Sennków z Bakoonem HPA-21 i już poniżej
pewnego poziomu nie chciała zejść.
I zestaw:wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Altec Lansing model 604 + odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N
II zestaw wzm.Dubiel Acoustics 2A3SE + kolumny Harpia Acoustics Graffiti,blu-ray Oppo  ,gramofon Pro-Ject 2Xperiemce SB DC z wkładką Dynavector ,Phonomaster Dubiela .

Offline Eternal Seeker

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2016, 16:18 »
No to będę miał okazję przez okres Świąt "własnousznie"  przekonać się o wartości tego urządzenia .
Kolega ,który jest za granicą zamówił u nas w kraju (bo taniej) i "na dniach" kurier mi dostarczy.
Będę miał czas wygrzać i obadać co i jak .
Jak się spodoba to będzie trzeba wyskoczyć z kasy chociaż ostatnio z tym u mnie krucho .

Offline Eternal Seeker

• maniak
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2016, 15:19 »
Mam od paru dni ,po wstępnym wygrzaniu gra to piekielnie dobrze z DSD z moimi HD800 .

Offline Eternal Seeker

• maniak
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2017, 09:30 »
Od poniedziałku stoi u mnie w Biurze ,postoi tam niestety jeszcze ze 3-4 miesiące zanim zabiorę
z powrotem do domu (wtedy kończy mi się kontrakt).
Teraz będzie umilał tu tzw. "godzinki" (nadgodzinki) :-)
Gra to z Sennkami HD800 + kabel FAW , w roli żródła CA 851N .