Autor Wątek: Poważnie...  (Przeczytany 24818 razy)

Offline tomasz_pianista

• maniak
Odp: Poważnie...
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 25, 2017, 00:07 »
Chyba była transmisja na dwójce, pewnie będzie to można gdzieś znaleźć:)

Swoją drogą-Byłeś już w NOSPR? Dla mnie to akustyczne mistrzostwo świata. Dla mnie to jest polska świątynia muzyki. Mimo że stoi dopiero kilka lat. Warto się przejść na jakąś symfonikę, najlepiej 1 balkon na przeciwko sceny. To jest prawdziwy hi-end:)

Niedługo będzie Sophie Anne Mutter, bilety od stycznia w sprzedaży:)

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 25, 2017, 00:18 »
Mówisz że była transmisja  he,he,he  ja od 1993 roku nie mam w domu ani radia ani telewizji. Tak wiem że można słuchać via internet  ale  nie chce mi się nawet tego robić. Co do NOSPR'u to chętnie wybiorę się na koncert ,bo  nawet obrazek  sali zapiera dech i rozpala umysł. Zazdraszczam ......................mam też nadzieję ,że doczekam wybudowania wspaniałej siedziby  dla  Symfonia Varsovia ,którą będę mieć niemal pod nosem.
Niech żyje Dupa prezydent wszystkich Wolaków.

Offline il cattivo

• maniak
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 25, 2017, 17:11 »
Moi rodzice uczestniczyli we wspomnianym wydarzeniu. Mama uwielbia Jaroussky'ego, ten koncert był jej wielkim marzeniem!
Tato z kolei jest wczorajszym gwiazdorem "zdegustowany" od zawsze, ale nie pozostawiono mu wyboru i musiał zmierzyć się ze swoimi demonami :) Bo ogólnie to bardzo ceni sobie dobrą muzykę, NOSPR rodzice odwiedzają kilka razy w roku. Po prostu Jaroussky tak na niego działa "niespecjalnie".

Czystym zbiegiem okoliczności trafiłem na wczorajszą transmisję. Siedzieliśmy u kolegi w kuchni, racząc się piwkiem, przegryzanym gorgonzolą. Ma tam takie małe radyjko z jednym głośniczkiem, zawsze nastawione na PR2. I tak sobie słuchaliśmy, jak pani ładnie śpiewa. A w przerwie okazało się, że to pan :)
Die Farbe ist dunkel im Licht des Todes

Online Therion

• maniak
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:50 »
Nie zabijcie mnie za to pytanie, ale ma ktoś może cavalleria rusticana we flac i chciałby się podzielić?

Mam wszystko na winylach a chciałbym wrzucić do smartfona we flac.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 21:01 wysłana przez Therion »
Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Marantz NA6005, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  AKG K702. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.