Autor Wątek: "Pływająca"scena  (Przeczytany 4083 razy)

Offline wpszoniak

• *
Odp: "Pływająca"scena
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 19, 2016, 18:51 »
Spróbuję pomóc. Mój znajomy, posiadacz Lebena z literą "F", zauważał bardzo podobne brzydkie efekty, czyli wyciszający się kanał (raz lewy, raz prawy). Po próbach okazało się, że zanieczyszczone były styki wybieraka źródeł (proszę nie pytać o związek przyczynowo- skutkowy, bo nie nie potrafiłbym odpowiedzieć). Czyszczenie poprawiało sytuację czasowo. Skończyło się wymianą wybieraka na lepszej jakości. Odtatnio nie narzeka na ginące dźwięki.
Różnorodność przeżyć nigdy nie zaszkodzi, jeśli człek się przy tym nie bardzo zasmrodzi.. (Witkacy)

Offline rollins

• maniak
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 19, 2016, 20:37 »
Ja miałem taka sytuacje z uciekająca scena w pre Cyrus,a. Jest tak zbudowane ze wyjścia pre out sa zaraz nad gniazdem zasilającym. Jakieś pół centymetra. Jak przewody kładły sie na wyku 230v scena uciekała w lewo. Zajęło mi to mnóstwo czasu zanim do tego doszedłem. I to uciekanie właśnie było takie pływające.

Offline frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:21 »
Wątek poboczny o płytach testowych został wydzielony i umieszczony tutaj: http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=1661.0
ZESTAW 1: Ad Fontes z dwoma ramionami, Benz Micro Glider SL i Philips GP 412 Mk2, pre Husariaa, MAP 306, MCD 204, Haydn Grand, JBL ES 150P, Sennheiser HD 598, OPPO PM-2, HA-1, Takstar 80 PRO V2, Akai GX 620, Teac X-1000M, Albedo Blue.
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93, Kimber Cable 8VS, Pioneer Monitor