Autor Wątek: Suszarka czy pralko- suszarka?  (Przeczytany 5084 razy)

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Odp: Suszarka czy pralko- suszarka?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 05, 2019, 18:15 »
To są te ,o których mówiono,że dałem pod gramofon :) A- nie! Matę dodali gratis to wypróbowałem, ale chyba wywalę.Bardzo trudno dziadostwo podłożyć pod pralkę, zwłaszcza jak ma się mało miejsca.
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline krzysiow122

• **
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 30, 2019, 19:30 »
Witam - minął miesiąc jak się cieszysz nową pralko-suszarką. Jak wrażenia z użytkowania i przede wszystkim czy już znasz koszta suszenia? Pytam bo moja żona zaczęła przebąkiwać jak bardzo by pragnęła coś takiego mieć.
Pozdrawiam Krzysiek
Monobloki DIY SET 300B/6SN7  kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS   CD Fonica CDF 002R   Lenco L-75 - ART DJ II  PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2  lub  konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 02, 2019, 21:24 »
Ja mam suszarkę.Kosztów eksploatacji na razie nie znam, ale dobre jest ustrojstwo.Ulubione moje gacie żona wyprała w południe, a już o 14 siedziałem w nich na obiedzie u teściowej :)
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline Pboczek

• maniak
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2019, 17:48 »
Suszarka potrzebna od zaraz. Trójka bąków nie daje nam szans. Rzeczy do prania nigdy się nie kończą a zasypują nas.

Co kupiliście? Chciałem to postawić na pralce - znaczy się szukać u producenta pralki żeby wymiar był? Czy są jakieś std wielkości?

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2019, 20:39 »
Co kupiliście?
Miele, ale ja jestem pod względem bezwzględny :).

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2019, 20:42 »
Ja mam Electroluxa.Szerokość 60 gł.Bodajże 65 cm (górny blat).

Offline Pboczek

• maniak
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2019, 20:48 »
Znalazłem że pomiędzy pralką i suszarą trzeba stosować łącznik (od 100 do 300 zeta za szt.). Chyba więc jestem skazany na Siemens, bo taką mam pralkę. Wysłałem do firmy zapytanie jak działają te łączniki, zobaczę co odpiszą.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 17, 2019, 20:51 »
Chciałem to postawić na pralce - znaczy się szukać u producenta pralki żeby wymiar był? Czy są jakieś std wielkości?
Wymiary mogą być różne. Najważniejsze jest chyba żeby suszarka nie była głębsza od pralki bo szerokość jest standardowa. Są specjalne przekładki pomiędzy maszyny, niektóre nawet z praktyczną szufladą. 

Offline Pboczek

• maniak
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 17, 2019, 21:04 »
Ok. dzięki.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 17, 2019, 22:09 »
Teraz dopiero włączyłem dźwięk i usłyszałem co i jak oni tam opowiadają. Masakra.

Offline Pboczek

• maniak
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2019, 08:07 »
Oglądałem bez dźwięku, więc dobrze zrobiłem  ;).