AT 440 mlb

Zaczęty przez EmilioE, Grudzień 23, 2016, 10:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

EmilioE

Wkładka używana, ale jeszcze pogra.
Cena: 350 zł
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Gerwazy

Cytat: Księgowy w Grudzień 23, 2016, 22:28
ile pogra ???

tego bliżej nie wie nikt :)

Ja to ma taką zasadę, wpierw patrzę za ilę można kupić sztukę nówkę igłę,  jak można kupić w dobrej cenie, to szukam taniego body.

350 w przypadku wkładki z bardzo delikatną igłą, używaną nie wiadomo jak, nie wiadomo ile, gdy nowa wkładka kosztuje
600-650 złotych, to raczej kiepska propozycja.
Ja, ale to ja, nigdy bym nie kupił tej wkładki używanej, no chyba ze ze stówkę, ale takich ofert nie ma, więc tylko i wyłącznie sztuka nówka ;)   
Nic nie sprzedaję

kawosz

U mnie grała może z miesiąc i to mało intensywnie .Sprzedałem ją Emilio . Może ma rok . Jak nie zakatował to jeszcze posłuży :) . Bardzo dobra wkładka . Trochę zaufania Panowie

EmilioE

Wkładka już się sprzedała.
Dziękuję za zainteresowanie.

p.s. Gdybym przypadkiem chciał zrobić jakiś szwindel, to na pewno nie wystawiałbym przedmiotu na "naszym" forum.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500