Autor Wątek: Marillion & Fish  (Przeczytany 1398 razy)

Offline elem

• maniak
Odp: Marillion & Fish
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2017, 18:56 »
Jeśli musi być z autografem, to zamawiać. Bez będzie taniej  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Offline fotobia

« Odpowiedź #26 dnia: Maj 21, 2017, 19:09 »
No właśnie się zastanawiam czy nie skusić się na wydanie z autografem. Wychodzi ok 300 zeta za 4 Lp i autograf :) Jakby ktoś zamawiał to bym się dołączył.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2017, 20:56 wysłana przez fotobia »
drapak Adam, Yamaha PianoCraft MCR-750, Art DJ Pre II

Offline christo

• maniak
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2017, 12:20 »
A tymczasem Ryba nie śpi! :) W lipcu na 4 LP ukaże się zremasterowany Misplaced Childhood oraz zapis koncertu z 1985 w Utrechcie. Prawdziwa gratka.

Szczegóły tu: https://shop.fishheads.club/product/misplaced-childhood-deluxe-vinyl-box-set/
Ciekaw jestem jakości...
Czy ktoś nabył może ten zestaw? Ciekaw jestem jak to brzmi.

Offline Flip Back

« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2017, 13:12 »
Czy ktoś nabył może ten zestaw? Ciekaw jestem jak to brzmi.
Właśnie, również ciekaw jestem opinii posiadaczy tego wydawnictwa. Najbardziej interesuje mnie jak wypada materiał live. Jeśli chodzi o studio album, słyszałem, że niestety mastering wypada słabo w porównaniu z oryginalnym wydawnictwem.

Offline christo

• maniak
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2017, 13:34 »
Jeśli chodzi o studio album, słyszałem, że niestety mastering wypada słabo w porównaniu z oryginalnym wydawnictwem.
To lipa. Oryginalne wydania marillion nie brzmiały najlepiej...

Offline christo

• maniak
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 30, 2017, 19:03 »
Właśnie, również ciekaw jestem opinii posiadaczy tego wydawnictwa. Najbardziej interesuje mnie jak wypada materiał live. Jeśli chodzi o studio album, słyszałem, że niestety mastering wypada słabo w porównaniu z oryginalnym wydawnictwem.
OK. Więc od 2 tygodni cieszę się tym wydawnictwem. Remastering Misplaced childhood - mam wrażenie, że realizatorzy starali się jak najwięcej wyciągnąć z tego materiału. Mam dwa stare wydania MC i to co zauważyłem - nowe wydanie jest nieco ciszej nagrane. NIestety, powszechnie wiadomo, że stare nagrania Marillion brzmią średnio.
No ale Misplaced childhood to zaledwie jedna płyta z czterech. Pozostałe trzy to koncert z Utrehtu, który dosłownie zrywa gacie. To prawdziwa wisienka na torcie i należy potraktować to wydawnictwo jako przede wszystkim Live from Utreht i do tego zremasterowane MC w bonusie. Koncert obłędny, bardzo dynamiczny wzorowo nagrany i zrealizowany. Do tego świetna poligrafia (24 strony), niepublikowane zdjęcia i na koniec wspólna fotka Fisha z Marillion zrobiona po latach. Dla mnie bomba. Jazda obowiązkowa dla wszystkich fanów Marillion.

Offline fotobia

« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 13, 2017, 20:53 »
Ech, ja czekam... Będzie u mnie razem z Delicate Sound... Pink Floyd.
drapak Adam, Yamaha PianoCraft MCR-750, Art DJ Pre II