Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

RSC:
mam jedynkę , nie wiedziałem że ta grupa przetrwała i nagrała drugi album.
Słuchałes ? - co o nim możesz powiedzieć.

moon

John Coltrane and Thelonious Monk may have been contemporaries at jazz's cutting edge for nigh on three decades, but the pair recorded the majority of their collaborations in one year.

Collecting all but two of these sessions – At Carnegie Hall and Discovery! – the duo's landmark Complete 1957 Recordings will be reissued on vinyl as a deluxe box set via new Concord Bicycle Music imprint Craft Recordings.

Featuring new artwork, rare photos and an essay by the late Orrin Keepnews, producer of the original sessions, the box set marks the first in a series of reissues from the Concord Bicycle Music catalogue, including a 25th-anniversary edition of R.E.M.'s Automatic For The People and a box set celebrating the centennial of electric blues John Lee Hooker.

Check out the new artwork below and pre-order here ahead of its 26th May release.

https://www.youtube.com/watch?v=La6_5pf0kHk
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg


rudy-102


rudy-102

W Niemczech EUR 124,99 :(. Chyba sobie podaruję. :(

malg

na Monka i Coltrane'a oddzielnie zawsze mam ochote, a razem tym bardziej,
ale cena rzeczywiście wysoko,
ale, ale, mam dzień wcześniej urodziny to poproszę żonę - hurra, uda sie  ;D ;D ;D

malg

@rudy
wrzuć jakiegoś linka, jak znalazłeś to w sieci :)

rudy-102

Cytat: malg w Kwiecień 27, 2017, 22:27
@rudy
wrzuć jakiegoś linka, jak znalazłeś to w sieci :)

link 1
link 2

rudy-102


malg


frywolny trucht

ECM Records:

'Conference of the Birds' by the Dave Holland Quartet is reissued on 180g Vinyl!
Get the LP: http://bit.ly/2q22ao6
It had been preceded by ECM duo albums with Barre Phillips and with Derek Bailey as well as the cooperative band Circle's great 'Paris Concert', but 'Conference of the Birds', recorded in 1972, was Dave Holland's first album as a full-fledged leader. An album of driving, progressive jazz it is also of historical significance as the only occasion when Sam Rivers and Anthony Braxton, two of the music's most strikingly original saxophonists, recorded together
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

I to jest dobra wiadomość :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

'The Survivor's Suite' by Keith Jarrett is reissued on 180g Vinyl!

Get the LP: http://bit.ly/2pRZVnP

The Survivors' Suite, recorded in 1976, is the crowning achievement of Keith Jarrett's "American Quartet" with Dewey Redman, Charlie Haden and Paul Motian, and one of the all-time enduring masterpieces in the ECM catalogue. ...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

O, widzisz, jak ja lubię tych patatajków :). Hał macz ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


elem

Cytat: gratefullde w Maj 19, 2017, 20:20O, widzisz, jak ja lubię tych patatajków . Hał macz ?

Dla maniaków - 1LP - 79, 2LP - 102,  Collector's Box - (1LP+2LP + box do zbierania reszty pozycji) - 175 zł.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Do przełknięcia. A to jest jednym rzutem czy do zbierania w czasie... ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Teraz są dostępne FEAR OF THE DARK, NO PRAYER FOR THE DYING, THE X FACTOR, VIRTUAL XI
23 czerwca - BRAVE NEW WORLD, DANCE OF DEATH, ROCK IN RIO
28 lipca - A MATTER OF LIFE & DEATH, DEATH ON THE ROAD, EN VIVO, FLIGHT 666, THE FINAL FRONTIER

cena czerwonego pudełka z trzema pierwszymi LP wzrosła dwukrotnie  :o

https://www.discogs.com/Iron-Maiden-The-Complete-Albums-Collection-1980-1988/release/6178023


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Takie tam pitolenie szwajcarskich cwaniaków. Nie ma ŻADNEJ daty premiery wznowień Heligoland i 100th Window.

Wpisanie daty 31.12.2017 to jest  ponury, lamerski żart. Nie ma żadnych premier tego dnia z wielu powodów handlowych. A poza tym to jest niedziela :)  Cymbały i tyle  :P
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

TWIN PEAKS - sporo było gadania o drogim kolorowym wydaniu, ale w koncu wyszło normalne, czarne, doskonale grające wznowienie.
Druga część (Fire Walk..) też jest dostepna.

https://www.youtube.com/watch?v=dTp6d7Bw79A
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Zostałem obdarowany czarną płytą grupy Faith No More "Angel Dust". Muzyka z tego albumu mi się podoba, znam i cenię, płyty vinylowej dotąd nie miałem. Zakupiona ona została w MM. Otwieram płytę - odfoliowuję, okładka gatefold, na skrzydełku wewnetrznym prawym widnieje przylepiona żółta karteczka: Uszkodzona. Myślę, hm... wrzucam zatem by posłuchać. Pierwsza płyta ok. Druga natomiast pofalowana bardzo. No, myślę sobie, żółta karteczka nie kłamie. Ależ MM zatrudnia magików co to potrafią pod szczelnie zamkniętą folię, w środek okładki, przylepić żółtą karteczkę. Dziś pojechałem pogratulować całej załodze. Cieszyli się :)
No i zupełnie przez przypadek stałem się posiadaczem ostatniego albumu Radiohead (gdyż drugiego FnM nie było), z którego to albumu jestem bardzo kontent :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9