Autor Wątek: Wznowienia na winylu  (Przeczytany 187008 razy)

Offline drizzt

• maniak
  • no-nonsense Hi-Fi
Odp: Wznowienia na winylu
« Odpowiedź #1051 dnia: Czerwca 28, 2019, 16:54 »
To pudło wyszło przecież w 2011 roku, na 20 rocznicę Achtung Baby. A że nakład wersji Über dawno się skończył to stąd taka cena jak gdzieś jeszcze została nierozpakowana nówka. Chociaż pamiętam, że 8 lat temu wiele taniej nie było. Był też box z samymi winylami za około 400 zł ale nie było tam singli tylko remixy na dwóch dodatkowych winylach.
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

Offline moon

• maniak
« Odpowiedź #1052 dnia: Grudnia 31, 2019, 12:51 »
nie wiem, czy kogos interesuje, kumpel wypuscil wznowienie, wersja die hard juz wyprzedana, wczoraj jak u niego bylem, to mowil, ze zwyklej zostalo ze 30 egzemplarzy.
Ad Fontes + Ortofon 2M Bronze + Pre Retro by Benpe + Cayin MT-35S + Canto Grand

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #1053 dnia: Grudnia 31, 2019, 15:25 »
Mal Waldron Trio - Free At Last.  2LP.

Jednak ECM potrafi wydawać płyty. Chyba nie mam takiej, która by źle brzmiała.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #1055 dnia: Stycznia 11, 2020, 10:48 »
Czy jakakolwiek płyta tej pani wyszła w "normalnej" cenie?

Offline moon

• maniak
« Odpowiedź #1056 dnia: Lutego 18, 2020, 10:05 »
wznowienie przecudownej plyty, w koncu w zwyklej cenie:

https://denovali.com/store/the-mount-fuji-doomjazz-corporation-doomjazz-future-corpses-silver-vinyl-2xvinyl

The Mount Fuji Doomjazz Corporation - Doomjazz Future Corpses!

Offline Bedford

• maniak
« Odpowiedź #1057 dnia: Lutego 18, 2020, 12:17 »
przecudownej plyty
Przecudownej?
Podobnego dźwięku możesz też posłuchać w dużej stolarni , tartaku , czy innej hali produkcyjnej gdzie pracuje np. wiele obrabiarek. Enjoy!

Offline moon

• maniak
« Odpowiedź #1058 dnia: Lutego 18, 2020, 12:21 »
jakie bzdury

Online gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #1059 dnia: Lutego 18, 2020, 12:25 »
przecudownej plyty
Przecudownej?
Podobnego dźwięku możesz też posłuchać w dużej stolarni , tartaku , czy innej hali produkcyjnej gdzie pracuje np. wiele obrabiarek. Enjoy!
Nigdy nie robimy wycieczek emocjonalnych gdy chodzi o muzykę. Gusta są różne i należy to uszanować. Proszę zatem o respekt. I omijanie komentarzami gdy coś nie podpasuje.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline Bedford

• maniak
« Odpowiedź #1060 dnia: Lutego 18, 2020, 12:27 »
jakie bzdury
No właśnie , ale w końcu przynajmniej w zwykłej cenie.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #1061 dnia: Września 12, 2020, 08:18 »
Wznowienie Black Sabbath- "Sabbath Bloody Sabbath".Tylna strona okładki: nie podano tytułów ze strony drugiej płyty i zmieniono nieznacznie tekst poniżej.
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna, filtr sieciowy DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Gold Note PH 10, Amplifon WL 36,Klipsch Heresy,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #1062 dnia: Września 12, 2020, 08:26 »
Wznowienie SBB -Follow My Dream (Gad records).Okładka wydaje się trochę amatorsko skanowana i tutaj natkniemy się na literówkę w wyrazie "many"...Na oryginalnym wydaniu jest prawidłowo.
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna, filtr sieciowy DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Gold Note PH 10, Amplifon WL 36,Klipsch Heresy,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #1063 dnia: Września 12, 2020, 08:46 »
ubileuszowe wydanie Unknown Pleasures - Joy Division.
Zamienione kolory. Ma podobno brzmieć lepiej niz oryginał i poprzednie wznowienia.
Nie lubię majstrowania przy okładkach.Wznowienie powinno być tożsame z oryginałem, no może być lepszy papier w przypadku polskich wydań i to wszystko.Jak chcą coś wyróżnić od poprzednich edycji niech po prostu strzelą tylko jakąś naklejkę na foli albumu.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #1064 dnia: Września 12, 2020, 09:10 »
Wznowienie SBB -Follow My Dream (Gad records).
Teraz dokładniej porównałem oba wydania.Są różnice w tekście.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #1065 dnia: Września 12, 2020, 09:20 »
Niemieckie wydanie z epoki- label "Follow My Dreams" obecne "Dream".Szwaby też strzelili babola.