Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Flip Back

Inwazja listonasza, także jedziemy jedna po drugiej :-)

Flip Back

... i jeszcze płyta, którą uwielbiam -  Don Shinn - Takes a trip.

juter22

U mnie skromniej, ale Devil Electric w limicie i na czerwonym vinylu :)

Flip Back

muzy nie znam ale okładka fajna, w Sabbathowskim klimacie.


Flip Back


juter22

Doskolane, jeden z ich albumów mam w wersji "die hard", sporo warty  8)

juter22

Wczoraj do mnie dotarł długo wyczekiwany repress wspaniałem albumu Devil's Witches "Velvet Magic". Miałem tyle szczęścia, że udało mi się upolować w wersji die hard, w limicie 30 sztuk, moja jest oznaczona jako 12. 8) 8) 8) 8)
Polecam każdemu.

gratefullde

Cytat: juter22 w Listopad 15, 2017, 16:46
Wczoraj do mnie dotarł długo wyczekiwany repress wspaniałem albumu Devil's Witches "Velvet Magic". Miałem tyle szczęścia, że udało mi się upolować w wersji die hard, w limicie 30 sztuk, moja jest oznaczona jako 12. 8) 8) 8) 8)
Polecam każdemu.
Gratuluję :) Też lubię takie rarytasy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


juter22

Dodaje nowości bo mnie dawno nie było, a kurier paczki pozostawia regularnie  8)

With the dead - mega świetny doom metal, oraz nowy album kultowego zespołu Quicksand wydany po 22 latach od ostatniego wydawnictwa "Interiors".
Polecam gorąco

moon

nowy With The Dead gdzies w Polsce kupowany?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

juter22

niestety nie, na discogs.com z UK od Naszego rodaka (user id: jarek131) w fenomenalnej cenie...15 funtów 8)

juter22

coś tam gram, żeby nie było że nie gram  8)

juter22

i jeszcze na dodatek czasami nawet cd wjedzie  :P

moon

dwa dni temu na dodax zamówiłem crack the skye za 33pln,podobno amerykańskie tłoczenie 2009
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

juter22

super cena, ale to ogólnie dość tania płyta, w mm była po ok. 50-60pln, co prawda eu edycja ale zawsze.
Mój egzemplarz był free, przynajmniej dla mnie bo to prezent  8)

juter22

I na podwieczorek:

Flip Back

Dzisiejsza dostawa. Robię herbatę i siadam do słuchania :-)

juter22

U mnie dzisiaj takie cuda  8)
Bootleg od Św.Mikołaja  ;D
Black Sabbath "Live in Copenhagen 1971"

juter22

i jeszcze jeden na dokładkę, też od Św.Mikołaja, musiałem być MEGA grzeczny w tym roku  8)
Tym razem, pierwszy zapis live tuż przed wejściem do studia nagraniowego, jakość dźwięku bardzo przyzwoita, myślałem, że nie będzie dało się tego słuchać, ale jest naprawdę dobrze, solidna 4!
Polecam dla zagorzałych fanów i nie tylko :)
Black Sabbath "Live in Dumfries, November 1969"

Lyset

Moim zdaniem najbardziej interesujacy album Slayer.Jeden z najsmaczniejszych kaskow z gatunku szeroko pojetego metalu.Swietna realizacja.Odsluch T Y L K O glosny.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Michał

Też tak uważam,najlepszy ich album. Do dziś mam ciary przy Mandatory,w dodatku pierwsze bicie było świetnie zrealizowane.

juter22

Generalnie Slayer w swojej dyskografii nie ma słabych momentów i odsłuch ZAWSZE głośny wskazany  8) ;D

juter22

Dorzucam kilka pozycji m.in. bardzo ciekawy bootleg At the drive in "Live in Tokio" z 2001r, który nic poza tym otrzmałem jako gratis przy zakupie innych płyt od użytkownika allegro.pl  8) ;D