Sprzedam kable Audioquest Earth XLR 0,75m

Zaczęty przez frei, Wrzesień 21, 2017, 16:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

frei

Mam do sprzedania fantastyczne zbalansowane kable sygnałowe Audioquesta z serii Earth o długości 0,75m. Końcówki typu XLR. Podana cena jest o 30% niższa niż najtańsze dostępne na Allegro kable Audioquesta z tej samej serii.

Przewody grają po prostu rewelacyjnie, nadają miękkości i muzykalności brzmieniu. Tak naprawdę to były pierwsze kable, po podłączeniu których rzeczywiście usłyszałem różnicę w całym zestawie. Grają bardzo podobnie do tych z serii Colorado, które też mam i które sobie zatrzymuję.

Do kabli dołączony jest innowacyjny system DBS razem z kompletnymi naładowanymi akumulatorkami.

Cena: 2170 zł

Wystawione także na Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6968341843#thumb/2
A słucham sobie na: Vienna Acoustics Liszt / AKG K701 + Yamaha A-S3000 + CD NAD 546 / Teac TN-300 (AT440MBL) / Bluesound Node 2 (Tidal) + DAC Hegel HD20 + Kable: Nordost Purple Flare / RCA Audioquest Colorado / XLR Audioquest Earth / Melodika MDP20

vasa

Znowu grające kable [emoji852]️

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

muda44

Cytat: frei w Wrzesień 21, 2017, 16:40
Mam do sprzedania fantastyczne zbalansowane kable sygnałowe Audioquesta z serii Earth o długości 0,75m. Końcówki typu XLR. Podana cena jest o 30% niższa niż najtańsze dostępne na Allegro kable Audioquesta z tej samej serii.

Przewody grają po prostu rewelacyjnie, nadają miękkości i muzykalności brzmieniu. Tak naprawdę to były pierwsze kable, po podłączeniu których rzeczywiście usłyszałem różnicę w całym zestawie. Grają bardzo podobnie do tych z serii Colorado, które też mam i które sobie zatrzymuję.

Do kabli dołączony jest innowacyjny system DBS razem z kompletnymi naładowanymi akumulatorkami.

Cena: 2170 zł

Wystawione także na Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6968341843#thumb/2

W tej cenie będzie ciężko .
Ludziska chcą za pół ceny ;)

bum1234

Kable zdołaczonym dodatkowym voodoo. Super atrakcja :D