Autor Wątek: Wypalanie w drewnie  (Przeczytany 599 razy)

Online moon

• maniak
Wypalanie w drewnie
« dnia: Październik 17, 2017, 15:43 »
czolem, ktos ma jakies doswiadczenia? Chce wypalic w sklejce litery, rozwazam wypalarke lub po prostu lutownice, chyba w obu wypadkach musza byc miec wymienne groty. Akcja w sumie jednorazowa, wiec im tanszy sprzet tym lepiej, ktos ma doswiadczenie w tej materii, cos poleci? najprostsza wypalarka kosztuje 25pln, masz 6 grotow w komplecie
Ad Fontes + Ortofon 2M Bronze + Pre Retro by Benpe + Cayin MT-35S + Canto Grand

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
Odp: Wypalanie w drewnie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2017, 19:44 »
górale pamiątki z zakopanego wypalają w drewnie, więc może poszukaj na youtubie na ten temat

Offline powidok

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:16 »
Ja zaczynałam z youtubowych tutoriali i blogów ale już z tym skończyłam niestety bo nie mam czasu przez prace, ale jak chcesz się w to bawić to polecam!
Zwykli ludzie nie wiedzą ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

Offline Keef98

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2018, 18:10 »
Zrobiłam w łuku ornamenty roślinne (wzorowałam się na łukach z "Hobbita"). Najpierw naszkicowałam je ołówkiem, a potem wypaliłam wzór lutownicą. Całość wygląda znośnie, a łuk strzela dobrze.

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2018, 19:11 »
A zdjęcia gdzie.
Łuku i amazonki

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: Lenco L450+Benz Micro ACE+stepup z Pre Q-Audio+Lyngdorf+Tuby DIY na Fostexach 206 + kable. Też nieistotne.

Offline Keef98

• maniak
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2018, 17:05 »
Gdy wygrzebię łuk, to wrzucę. Teraz ogarniam wszystko na wyjazd na Stonesów ;D

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2018, 17:21 »
Gdy wygrzebię łuk, to wrzucę. Teraz ogarniam wszystko na wyjazd na Stonesów ;D
No tak.
Najpierw się chwali, a jak ktoś mówi sprawdzam to okazuje się że nie teraz, że kiedyś, że pora niedobra a generalnie paluszek i główka

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: Lenco L450+Benz Micro ACE+stepup z Pre Q-Audio+Lyngdorf+Tuby DIY na Fostexach 206 + kable. Też nieistotne.

Offline czerwonaroza

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 03, 2018, 15:39 »
kiedyś w Lidlu można było kupić taki zestawik do robienia wzorków w drewnie, bardzo fajne i kreatywne zajęcie
Czy masaż piersi jest skuteczny? https://powiekszanie-piersi.net.pl/masaz-biustu-w-czym-pomoze/ Sprawdź!

Michał

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 03, 2018, 18:15 »
kiedyś w Lidlu można było kupić taki zestawik do robienia wzorków w drewnie, bardzo fajne i kreatywne zajęcie
O Man!wypalanki w drewnie kreatywne...wow!