Autor Wątek: Zasady gry w tym dziale  (Przeczytany 4133 razy)

Offline admin2

  • administrator
  • *******
  • Wiadomości: 128
Zasady gry w tym dziale
« dnia: Październik 25, 2017, 18:14 »
Dzień dobry w nowym miejscu forum audiomaniacy.pl. Chciałbym zaproponować tutaj nieco inną formułę działania niż na typowym forum. Dla wątków o specyficznym charakterze, którym jest bliżej do bloga niż wątków na forum.
Po pierwsze- takie wątki mają zwykle charakter przekrojowy i trudno im się utrzymać w ramach jednego działu tematycznego.
Po drugie- autorzy opisując swoje prywatne przygody ze sprzętem, muzyką mają swoją osobistą wizję jak powinien on wyglądać, być prowadzony, czy inni mają mieć szansę dodać coś od siebie, czy niekoniecznie. Autor takiego wątku ma prawo uznać każdą wypowiedź- czy to swoją, czy innego użytkownika- tylko w wątku prowadzonym przez siebie- za zbędną i wyrzucić do śmietnika. Proszę o nie usuwanie w kosmos. Do śmietnika.  Każdy autor wątku o charakterze bloga, w tym dziale z automatu dostaje lokalne uprawnienia moderatorskie i samodzielnie pilnuje swojego i tylko swojego ogródka. Administracja i globalni moderatorzy nie będą tu interweniować, rozstrzygać sporów czy coś poleciało słusznie czy nie. Mam nadzieję dziką, że formuła wypali :) Wydaje się być atrakcyjna, ale mogę być w błędzie. Obaczym.

pzdr
Arek

Offline admin2

  • administrator
  • *******
  • Wiadomości: 128
Odp: Zasady gry w tym dziale
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2017, 13:12 »
Tytułem uzupełnienia:

Być może warto, aby autor wątku- bloga ustalił na początku, w pierwszym wpisie- by uniknąć nieporozumień- czy chętnie widzi wpisy innych użytkowników, w jakim zakresie, jakiej formie itp. To są kwestie indywidualne. Wątek-blog może być prowadzony jako zamknięty, gdy inni nie mają prawa głosu.

Tematyka bloga: Siłą rzeczy- z racji miejsca- tematyka audio i muzyka plus "nie samym audio i muzyką człowiek żyje". Niedopuszczalna jest sytuacja gdy ktoś chce tutaj prowadzić bloga np. o kwiatach, a od czasu do czasu zarzuci na odczepne, że właśnie słucha Armstronga. Taki blog powinien znaleźć się na forum o nieco innym charakterze. Przyznacie?

Kultura osobista- obowiązuje.

To miejsce nie służy do promowania swoich komercyjnych usług/ przedmiotów do zarobkowej sprzedaży.

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, co poprawić, o co uzupełnić, to poproszę.« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2017, 13:25 wysłana przez admin2 »