Autor Wątek: Moja "Grajstrefa" - czyli wszystko w jednym wątku :)  (Przeczytany 15960 razy)

Offline jimmi

• maniak
Odp: Moja "Grajstrefa" - czyli wszystko w jednym wątku :)
« Odpowiedź #475 dnia: Luty 09, 2019, 08:54 »
Czy wiesz Tomku, że te listewki to.... rama do obrazów ? 
Ja mysle, ze wie, skoro tworzy "sztuke". Mniemam, ze niebawem moga pojawic sie pierwsze rzezbienia ..
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Marantz CD72 MKIIse-mod (Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt:Tara Labs Apollo1

Offline AudioAddicted

• Tomek. Lampocholik zadeklarowany, praktykujący.
  • Moderator
  • Ta "taniofilia" coraz drożej mnie wychodzi... ;)
« Odpowiedź #476 dnia: Luty 09, 2019, 11:50 »
Czy wiesz Tomku, że te listewki to.... rama do obrazów ?  ;D

Wiem. Nawet jest data na ramce: 13.10.2004 ;D
AIWA AD-F880; AIWA AD-F800; Marantz CD-52 mkII SE+Mod; PC; NOS DAC TDA1543; Keishō 6072WA/12AY7 Pre; ECF82, Accuphase Clone Power Amp, EL34 PP+Mod / 6SN7GTB, 6S33S-V SET; Audio Nirvana kolumny made by me; VDH The First Ultimate mkI & mkII, VDH Optocoupler mkII, VDH CS-122; Kimber Kable Yello; Clearer Audio Copper Line Alpha One; Yarbo SP-1100PW; Atacama Evoque Eco Custom Bamboo+Mod;

Offline AudioAddicted

• Moderator
« Odpowiedź #477 dnia: Luty 09, 2019, 11:52 »
Czy wiesz Tomku, że te listewki to.... rama do obrazów ? 
Ja mysle, ze wie, skoro tworzy "sztuke". Mniemam, ze niebawem moga pojawic sie pierwsze rzezbienia ..

Nic nie tworzy, przynajmniej nie w tej chwili. To jedynie odświeżenie tematu ;)
AIWA AD-F880; AIWA AD-F800; Marantz CD-52 mkII SE+Mod; PC; NOS DAC TDA1543; Keishō 6072WA/12AY7 Pre; ECF82, Accuphase Clone Power Amp, EL34 PP+Mod / 6SN7GTB, 6S33S-V SET; Audio Nirvana kolumny made by me; VDH The First Ultimate mkI & mkII, VDH Optocoupler mkII, VDH CS-122; Kimber Kable Yello; Clearer Audio Copper Line Alpha One; Yarbo SP-1100PW; Atacama Evoque Eco Custom Bamboo+Mod;

Offline AudioAddicted

• Moderator
« Odpowiedź #478 dnia: Luty 11, 2019, 00:06 »
Ok, jimmi przejrzał mnie na wylot już dawno temu, tak wiec dla niego efekt nie będzie pewne zaskoczeniem, ale jak dla mnie jest lepiej niż myślałem :)

Chciałem, ażeby ramka wyszła ciemniej niż w oryginale i to chyba mi się udało. Wiele warstw bejcy i lakieru, a aparat i tak tego nie oddaje ;)
Ale od początku. Po dwukrotnym bejcowaniu (orzech) i pierwszej warstwie lakieru (też orzech, satyna):

Po trzech warstwach orzechowego, satynowego lakieru, tuż przed położeniem lakieru bezbarwnego. Również satynowego:

I oto efekt końcowy - w sumie dwie warstwy bejcy, trzy warstwy lakieru orzechowego i dwie warstwy bezbarwnego:

Jak tylko skończę "grzebolologię" ze wzmakiem to zrobię foto końcowe ;)

Offline jimmi

• maniak
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 11, 2019, 07:48 »
Ok, jimmi przejrzał mnie na wylot już dawno temu, tak wiec dla niego efekt nie będzie pewne zaskoczeniem, ale jak dla mnie jest lepiej niż myślałem 
Dokladnie tak sobie to wyobrazalem .
Ładnie wyszlo, gratuluje! Czekam na foto koncowe Tomasz
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Marantz CD72 MKIIse-mod (Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt:Tara Labs Apollo1

Offline AudioAddicted

• Moderator
« Odpowiedź #480 dnia: Luty 11, 2019, 11:43 »
Jak wreszcie ogarnę ten wzmacniacz, to zrobię foto na pewno  :np: