Autor Wątek: AKAI CD55  (Przeczytany 2580 razy)

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
Odp: AKAI CD55
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2017, 17:44 »
Tak jest panie psorze :)
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 17, 2017, 20:37 »
Dziesiątki pilotów do wież Akai, ale nikt nie gwarantuje, że zadziałają ze stacjonarnym odtwarzaczem.Nawet niedrogo można kupić.
Gramofon,kolumny ,myjka ,platforma antywibracyna DIY,kondycjoner Helion,wzmacniacz Musical Fidelity A2 ,Amplifon WL 36,odtwarczacz CD Musical FidelityA2,Akai,magnetofony kasetowe Akai GX- 75 MK II i inne,szpulowe Tascam 32, Fostex A2...

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2018, 22:06 »
Wymieniłem pasek odpowiedzialny za otwieranie szuflady co w tym odtwarzaczu nie jest takim prostym zadaniem, ale wypadła mi krańcówka, która wyłącza silnik przy zamykaniu i wysuwaniu (sypie się dziad).Problem w tym,że za cholerę nie mogę dojść do tego w jakim powinna być położeniu.Doszedłem do etapu,że przy wysunięciu silnik się wyłącza, a drugą stronę już nie i jedzie do końca z terkotaniem.Może ktoś będzie w stanie pomóc? Byłbym bardo wdzięczny.Dam zdjęcia.

Offline paul_67

• maniak
  • Jestem muzyką.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 05, 2018, 02:37 »
Odtwarzacz długo  stał na półce.Nagle dostałem olśnienia, rozebrałem i zrobiłem :) Nawet w serwisówce nie pokazano jak ta wajcha musi być ustawiona.Pilota też już mam.Jako drugi CD sprawdza się doskonale.Nie grymasi na 20-letnich wypalanych płytach i z Musicalem brzmi tak, że chce się słuchać :)