Autor Wątek: Pogotowie gramofonowe tomasza_pianisty ;)  (Przeczytany 2993 razy)

Offline tomasz_pianista

• Moderator
Odp: Pogotowie gramofonowe tomasza_pianisty ;)
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 08, 2018, 15:32 »
Może masz rację. Trochę nie mam kasy na stolik audio marzeń, ale może coś wykombinuję.
Grupa ratowania poziomu.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 08, 2018, 17:24 »
Może masz rację. Trochę nie mam kasy na stolik audio marzeń, ale może coś wykombinuję.
Tomasz sprzedasz będziesz żałował. Czasami to są nieodżałowane decyzję.

Offline McGyver

• Moderator
  • NIP 6442737255, REGON 369398784
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 08, 2018, 18:56 »
Trochę nie mam kasy na stolik audio

Mnie się trafił bardzo dobry stolik przypadkiem za symboliczne pieniądze. Otóż salon hi-fi w mojej okolicy wystawił na allegro powystawowy stolik Ostoja T3 w licytacji od 200zł. A że ograniczeniem był odbiór wyłącznie osobisty, to pies z kulawą nogą się nie zainteresował, i kupiłem go za cenę wywoławczą. Może powinieneś zacząć rozglądać się za podobną okazją?
CD transport EAD T-1000 upgrade, DAC The Protagonist Mk2, pre lampowe The Protagonist Signature, monobloki Phast Triode SE na 6B4G, kolumny Studio16Hertz Tirion.
Analog: lampowe phonostage typu "wariacja (a raczej dygresja) na temat (a raczej obok tematu) EAR834", gramofon tangencjalny Sony PS-X555ES, wkładka Ortofon MC10 plus SUT Grundig vintage. Jakoś działa.

Offline tomasz_pianista

• Moderator
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 08, 2018, 19:17 »
Czasami przeglądam oferty, ale niestety nie ma nic na moje potrzeby. Garrard ma prawie 60cm szerokości, Lenco chyba 53cm. Do tego przerwa między nimi czyli potrzebuję około 120cm górnego blatu. Takie stoliki rzadko się trafiają.

Coś wykombinuję. Zastanawiam się nad czymść takim jak Bartolo ma u siebie, tylko nie mogę znaleźć zdjęć. Było na forum.
Grupa ratowania poziomu.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 08, 2018, 19:48 »

Coś wykombinuję. Zastanawiam się nad czymść takim jak Bartolo ma u siebie, tylko nie mogę znaleźć zdjęć. Było na forum.
:)

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 08, 2018, 19:48 »
No chyba, że ten  :)

Offline tomasz_pianista

• Moderator
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 08, 2018, 21:40 »
Dzięki Rudy, chodzi właśnie o ten stolik "rozwodowy", będą do kompletu z kolumnami i końcówką mocy:D
Grupa ratowania poziomu.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 08, 2018, 22:14 »
stolik "rozwodowy"
Super określenie :D.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 09, 2018, 19:50 »
Tomasz wiesz może jaki rodzaj śrubki powinienem zastosować jako śrubę do regulacji nachylenia puleya, ta która się ustawia wysokośc paska na puleyu (nachylenie osi silnika w TD 160. Regulowałem polożenie w/w paska i jak to bywa że starymi główkami śrubek, srobokret zepsuł mi główkę i teraz nie mogę nic zrobić. Muszę wsadzić nowa śrubkę, pewnie ma ona gęstego ślimaka żeby regulacja była płynna. Proszę o jakie info