SPRZEDAJEMY / KUPUJEMY > kupię/sprzedam/zamienię

Graham Slee Gram Amp 2 Special Edition + PSU

(1/4) > >>

Old Man Kensey:
Sprzedam przedwzmacniacz korekcyjny do wkładek MM firmy Graham Slee, model Gram Amp 2 Special Edition, z dedykowanym do niego, dodatkowym stabilizowanym zasilaczem transformatorowym w oddzielnej obudowie (tzw. PSU), wykonanym przez Tomanka. Całość ma 3 lata, jestem pierwszym i jedynym właścicielem, stan idealny - igła. Posiadam oryginalne opakowania, papiery, instrukcje, itp. Brzmienie równe, szybkie, bardzo dynamiczne, z doskonałą kontrolą niskich tonów i czystą, otwartą górą. Oczywiście, dla zainteresowanych istnieje możliwość posłuchania całości w moim systemie. Na życzenie wkleję zdjęcia.

Cena do rozsądnej negocjacji, zapraszam!

Old Man Kensey:
Przepraszam, najważniejszego nie podałem: cena 1500 zł za komplet.

vasa:

--- Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 24, 2018, 18:13 ---Przepraszam, najważniejszego nie podałem

--- Koniec cytatu ---

Najważniejsze to jest - Co po Grahamie?

🥃

Old Man Kensey:
Ach, żebym to ja wiedział  ;D Się rozglądam, porównuję, coś tam sobie posłucham... generalnie, nie ma pośpiechu, no chyba, że ktoś będzie naprawdę zainteresowany i kupi Grahama - wówczas będę musiał przyspieszyć  8)

vasa:

--- Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 24, 2018, 18:30 ---Ach, żebym to ja wiedział  ;D Się rozglądam, porównuję, coś tam sobie posłucham... generalnie, nie ma pośpiechu, no chyba, że ktoś będzie naprawdę zainteresowany i kupi Grahama - wówczas będę musiał przyspieszyć  8)

--- Koniec cytatu ---
Jak chcesz to mogę Ci pożyczyć Kuleszę do zabawy na jakiś czas.

🥃

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej