Autor Wątek: Unitra-miłość  (Przeczytany 92 razy)

Offline jimmi

• maniak
  • **
Unitra-miłość
« dnia: Dzisiaj o 01:01 »
Ciekawa zajawka młodego chłopaka   ;)
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
Odp: Unitra-miłość
« Odpowiedź #1 dnia: Dzisiaj o 10:41 »
to juz było, chyba w niesamowitych rzeczach
ale rzeczywiscie ciekawe

Offline jimmi

• maniak
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 12:38 »
Ogladajac to, poczulem sie jak ja sam, bedac w jego wieku.Ten chlopak nie lubi dzwieku wspolczesnego sprzetu. Z tego co wiem to nie tylko on, bo i wielu dorosych.. Nie mniej wazna jest pasja, zamilowanie do czegos a nie czysty konsupcjonizm. Dzis  ewidentnie widac, jak pieniadze zmieniaja ludzi. Z dobra podstawa mentalna, mozna sie przed tym bronic  :P :P :P
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Online spalon

• maniak
« Odpowiedź #3 dnia: Dzisiaj o 12:44 »
Fakt , było ale jak miło że młode pokolenie sięga po takie sprzęty które jak byłem w jego wieku podziwiałem u rodziców kolegów i były wtedy marzeniem nie tylko dla mnie