Autor Wątek: Audiofilskie poczucie bezpieczeństwa - BLOG  (Przeczytany 1949 razy)

Offline michał_flaga

• Moderator
Odp: Audiofilskie poczucie bezpieczeństwa - BLOG
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 27, 2018, 06:27 »
DENON DP-57L

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:47 »
Bardzo sympatyczny piesio.

Ale szczekliwy bardzo  ;D
Sprzęt: Elektro Voice Delta, Luxman CL36, Marantz Sm-9, Pionier PL70II, DV-20x2L, Ortofon Rohman, Sensor2, Denon 3910, Marantz CD-17Ki.
Kable IC: Stereovox HDSE, TMR Ramzes, Furutch Reference III, Cardas Neutral Reference.
Kable Głośnikowe DIV Barka z Lukarnet.

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:51 »
U Ondreja półka na zwrotnicę się nie sprawdziła . Chyba z racji umieszczenia basu w Deltach . Pruliśmy wyrzynarką . Obym nie był złym prorokiem
Nogi mają 40 cm

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszę zmierzyć obecną wysokość u mnie bo też muszę myśleć o jakiejś funkcjonalności.
W mojej dziupli i nie mogę całego pokoju zastawić podstawkami kolumnami i skrzynkami zwrotnic.

Czasem jestem zmęczony już tym grzebaniem ale to jest jak narkotyk.
Już miałem kupić komponenty do zwrotnic, a tu się Rohman nawinął i kasa poszła.
Sprzęt: Elektro Voice Delta, Luxman CL36, Marantz Sm-9, Pionier PL70II, DV-20x2L, Ortofon Rohman, Sensor2, Denon 3910, Marantz CD-17Ki.
Kable IC: Stereovox HDSE, TMR Ramzes, Furutch Reference III, Cardas Neutral Reference.
Kable Głośnikowe DIV Barka z Lukarnet.

Offline michał_flaga

• Moderator
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 27, 2018, 09:06 »
jestem tuż, tuż przed decyzją renowacji. pomiędzy "piedestał", a kolumny wsunę cienką, kamienną płytę. wszystko spoczywa na przekładkach z gumy, ale oczywiście o ostatecznej decyzji wyboru zadecydują uszy wszystkich świętych. kolor wybarwienia forniru też do dyskusji - prawdopodobnie dociągniemy do tego, który widać na dole - to modyfikowany Heban Makasar. Z wymiany forniru na kolumnie zrezygnowałem. Mam tylko marzenie, aby czarny front nie "klawiszował" w miejscach połączenia i był jedwabiście matowy.   

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:05 »
Bardzo sympatyczny piesio.

Ale szczekliwy bardzo  ;D

potwierdzam