KOMPONENTY AUDIO > integry, przedwzmacniacze i końcówki mocy

Bi-amping - ktokolwiek widziała? ktokolwiek zna?

(1/4) > >>

juter22:
Cześć,
zastanawiam się na takim rozwiazaniem, dlatego też postanowiłem otworzyć dyskusję.
Poproszę o rzeczowe opinie, najlepiej poparte doświadczeniem, kto co miał i jak rozwiązał.
Interesuje mnie:
- czy warto? wogóle jaki benefit otrzymamy poprzez bi-amping
- czy warto pomimo kosztów? podwójne kable, 2x końcówki, zwrotnica pomiedzy etc.
- jaka końcówka na bas? studyjna? qsc? crown?etc., czy może "domowa"?
- jak zwrotnica to jaka? pasywna? aktywna? dbx? behringer? ashly? te budżetowe? czy luxman? marchand? a może jeszcze inne?
- jak to ustwić? ciąć? #niewiem
- jak łączyć? rca? xlr? co lepsze?
- czy gra warta świeczki?
Głównie czytam na forach zagranicznych, różnie piszą i różnych rzeczy używają, a co polecie,WY, audiomaniacy?
U mnie do napędzenia bas w JBL 4345 (18'), góra będzie grać z Brystonem.
Wielkie dzięki z góry.
Pozdrawiam,
j22

Michał:
Poczytaj wątek pmcompa. Zawodowo tam to opisał i paczki ma podobne do Twoich.

juter22:
Problem w tym że (chyba) zmienił adres i nie można znaleźć tej skarbnicy wiedzy 😟

miniabyr:
Piotrek zwiną swój blog ze strony hd coś tam ,coś tam . Szkoda bo ruch u niego na blogu był olbrzymi a i podejście do wielu spraw bezkompromisowe.

juter22:

--- Cytat: miniabyr w Czerwiec 04, 2018, 16:43 ---Piotrek zwiną swój blog ze strony hd coś tam ,coś tam . Szkoda bo ruch u niego na blogu był olbrzymi a i podejście do wielu spraw bezkompromisowe.

--- Koniec cytatu ---
no właśnie klops bo wszystkie wpisy też zostały zdjęte, wysłałem zapytanie mailowe, ale mogło gdzies umnknąć w czelusciach spamu  :D
dlatego też ten wątek postanowiłem założyć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej