Autor Wątek: Co to za sprzet w domu Agnieszki Chylinskiej?  (Przeczytany 4117 razy)

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
Odp: Co to za sprzet w domu Agnieszki Chylinskiej?
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 11, 2018, 01:03 »
zazdrośni ? :o ;D

Offline dino

• maniak
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 11, 2018, 21:35 »

Offline jimmi

• maniak
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 11, 2018, 22:59 »
Ja mam tylko uwagę co do repertuaru.. AMJ to muzyka bardzo kiepska i nie wciągająca... Ja wiem, że ona chciała by być Jasnorzewską muzyki polskiej ale jej nie wychodzi... Nie ta klasa i nie ta niestety wrazliwość z której Anna Maria ponoć słynie... nie wiem zatem w czym rzecz... tzn wiem... ta kobieta nie ma w sobie krzty żaru i emocji, które potrafiła by mi przekazać. Na jej płytach świetnie robią to muzycy towarzyszący ale Anna jest niezłomna... pseudoeteryczność i uduchowienie przesadne wpływają źle na odbiór jej muzy. Oczywiście moim zdaniem.

A ja myslalem, ze jestem jedyny w tym kraju, ktory tak uwaza... Mylilem sie :)
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Offline jimmi

• maniak
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:01 »
Wszystkie...   

Chuck Norris tez!
Skoro juz o nim wspomnialem, to zapytam was: ile pompek zrobi Chuck Norris?
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Offline tomekkk1

• Lampocholik zadeklarowany, praktykujący.
  • maniak
  • Ta "taniofilia" coraz drożej mnie wychodzi... ;)
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:09 »
Wszystkie...   

Chuck Norris tez!

Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne  :P
Marantz CD-52 mkII SE+Mod; PC; NOS DAC TDA1543; ECF82, 6CA7-Z Class A PP+Mod / 6SN7GTB, 6S33S-V Class A SET; Audio Nirvana "Classic" 10" w 135l skrzyniach własnego pomysłu ; VDH The First Ultimate mkI & mkII; VDH Optocoupler mkII; VDH CS-122; Kimber Kable Yello; Clearer Audio Copper Line Alpha One; Atacama Evoque Eco Custom Bamboo+Mod;

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:13 »
Wszystkie...   

Chuck Norris tez!

Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne 
.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: Lenco L450+Benz Micro ACE+stepup z Pre Q-Audio+Lyngdorf+Tuby DIY na Fostexach 206 + kable. Też nieistotne.

Offline jimmi

• maniak
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:19 »
Podałeś odpowiedź, zanim podałeś pytanie - dziwne 
Bo to forma pytania retorycznego :P

Offline tomekkk1

• Lampocholik zadeklarowany, praktykujący.
  • maniak
  • Ta "taniofilia" coraz drożej mnie wychodzi... ;)
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 11, 2018, 23:29 »
Bo to forma pytania retorycznego :P

W takim razie muszę się zreFORMować ;D
Marantz CD-52 mkII SE+Mod; PC; NOS DAC TDA1543; ECF82, 6CA7-Z Class A PP+Mod / 6SN7GTB, 6S33S-V Class A SET; Audio Nirvana "Classic" 10" w 135l skrzyniach własnego pomysłu ; VDH The First Ultimate mkI & mkII; VDH Optocoupler mkII; VDH CS-122; Kimber Kable Yello; Clearer Audio Copper Line Alpha One; Atacama Evoque Eco Custom Bamboo+Mod;

Offline malg

• meloman, audiofil??
  • maniak
  • muzyka jest jedna, słuchaczy wielu, a sprzętu ...
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 12, 2018, 10:53 »

Offline dino

• maniak
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 12, 2018, 22:23 »