Autor Wątek: Ceny płyt na Allegro  (Przeczytany 456 razy)

Offline jimmi

• maniak
Odp: Ceny płyt na Allegro
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:00 »
Ceny sa najczesciej zawzyzone aby nikt nie kupowal, poniewaz nie maja ich na stanie. Zabieg sluzacy po to, by nie likwidowac aukcji a co za tym idzie "licznika"  osob, ktore wczesniej kupily. Jakos tak to wyglada. Nie kumam co to daje, ale tak robia.  ???
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:02 »
Ceny sa najczesciej zawzyzone aby nikt nie kupowal, poniewaz nie maja ich na stanie. Zabieg sluzacy po to, by nie likwidowac aukcji a co za tym idzie "licznika"  osob, ktore wczesniej kupily. Jakos tak to wyglada. Nie kumam co to daje, ale tak robia.  ???
To ch.... na kaczych nogach

Offline christo

• maniak
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:18 »
No wyobraźmy sobie. Mamy płytę X w cenie 29.90. Sprzedajemy powiedzmy 10 sztuk z 20 i zmieniamy cenę na 99.90. I co mamy? Płytę za stówkę z informacją, że 10 osób już ją kupiło!
Yamaha PF-800 (Denon DL-103), NUDAmini, Xindak MT-1 (PP EL84), ART Stiletto 6, Denon DCD-735 DVD-3910

Offline jimmi

• maniak
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 06, 2018, 01:26 »
Ja to przerobilem bardzo dosadnie.  Oczywiscie niczego nie kupowalem, ale mialem zamiar, a w miedzyczasie zmienila sie cena w ofercie mojego koszyka. Mam tu na mysli, ze poszedlem z tym dalej i lada moment wszedlby prawnik. Wowczas zmieniono oferte pod status: " mozna robic zakupy,ale allegrowicz jest na urlopie". Tak mnie zagotowali, ze zostawilem maniery zwyklego kowalskiego na boku. Tresci email, zdjecia i filmik mam zachowane, wiem jaki to ekosystem i do tego jak potrafi sie tam grac slowem w konwersacji jak juz idzie grubo pod wzgledem prawnym. Nalezy pamietac, ze oni rowniez sie zabezpieczaja prawnie, wiec nalezy wazyc slowa jesli mamy ochote kogos nawracac. Zadko mi sie to zdaza, ze sie az tak wkurwiam, ale ci byli wybitni.
Warto jednak o tym gadac i miec swiadomosc ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2018, 01:29 wysłana przez jimmi »
Kolumny podstawkowe:ATC SCM 11 v.3 (Gniazda Cardas). Wzmazniacz:Musical Fidelity M6si. Tuner FM: Creek Destiny v.2. CD Player: Creek Evolution v.1. Streamer/DAC: C/A Magic 6 V.2 (zmodyfikowany). Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Shure M92E+Shure N97xE). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Kable glosnikowe: Harmonix CS-120 Improved. Interkonekt: Tara Labs Apollo 1.

Offline kazan

• maniak
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 06, 2018, 06:52 »
No patrz ! Deja vu  :o  W tym tygodniu planowałem zakup nowego routera AC w granicach 300 zeta . Jak już wstępnie wybrałem , to sobie przejrzałem oferty i wieczorkiem dwa wrzuciłem do koszyczka . Rano odpalam pocztę a tam " Obserwowany przez ciebie przedmiot podrożał " , patrzę ... 999 !  >:( SuperSprzedawca .
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10