Autor Wątek: Urok vintage- galeria.  (Przeczytany 14671 razy)

Offline sheykk

• **
Odp: Urok vintage- galeria.
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 17, 2020, 14:20 »
Tak,jest do niego wiele dodatków ale wszystko bardzo trudne do zdobycia i BARDZO drogie.Na marginesie to ten gramofon jest prawie 3 razy większy niż mój Avid a z podstawą to miałby ponad 80 cm i musiałbym zbudować jakieś
monstrum aby to wszystko postawić .
Gramofon to 30 kg a podstawa drugie tyle.

Online Pboczek

• maniak
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 17, 2020, 15:44 »
Zazdroszczę, jest taki jakbym chciał!

Offline wiki

• się słucha...
  • maniak
  • Mój stan umysłu... Kin-dza-dza!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 17, 2020, 18:58 »
Piękny gramofon....
Niech Ci długo służy... i uszy cieszy....  :)
Kolumny - JBL; Odtwarzacz CD Sony (staruteńki, modyfikowany);  Przedwzmacniacz Ls Audio A28 (Lite Ls26 - klon CAT SL-1) modyfikowany; Końcówka mocy Harman Kardon Citation 16a (odnowiona/modyfikowana);
Kenwood Model 600 - chyba pójdzie na działkę do systemu górnego?

Offline sheykk

• **
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 17, 2020, 19:49 »
Dziękuję za dobre słowa.Gramofon ma ok.35 wiosen ,mam nadzieję że jeszcze z 10 pociągnie.Jest naprawdę w dobrym stanie ,jak przyjechał to byłem szczerze zdziwiony jakością forniru i ogólnym stanem ,solidna japońska robota.Nie ma sposobu aby się dowiedzieć jak był użytkowany.Muszę się przyznać że zanim przyjechał już kombinowałem gdzie tu zlecić polerowanie pokrywy ale takiej potrzeby po prostu nie ma,praktycznie mikro ryski od użytkowania.

Offline sheykk

• **
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 17, 2020, 19:59 »
Z tyłu tabliczka z nr.poszperam w necie może określę dokładną datę produkcji.

Offline ziko369

• maniak
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 27, 2020, 06:47 »
A oto i mój 47 latek...
Jolida jd1501rc, Sony ps2410 I, Grace f8l, Sony nd150g, STX Electrino 250...system plikowy oparty na WD My Cloud Mirror, Netbook z Wild Media Serwer, blu-ray LG i MF DAC m1...DLNA...

Offline Kangie

• maniak
  • It sounds good...
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 27, 2020, 06:49 »
Ale stan!!!  :o :o :o
"Life is too short for boring HiFi..."

Offline christo

• maniak
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 27, 2020, 08:18 »
U mnie od zeszłego tygodnia na stałe zagościł taki urok vintage i muszę napisać iż bardzo cieszy moje uszy i wzrok.
Trochę wali Japońską piwnicą ,sushi i glonami ale obroty trzyma i wszystko działa jak w japońskim zegarku.
Bardzo chciałbym podziękować Alexandrowi za fachową wiedzę i wsparcie duchowe .Panu Przemkowi z Rzeszowa od którego nabyłem patefon za rzetelność i dokładny opis.A teraz mordka mi się śmieje :)
Ale zazdroszczę i gratuluję. Odkąd mam moją yamahę i trochę poczytałem, GT-2000 jest moim Świętym Gralem.
Yamaha PF-800 (Ortofon Rondo Blue ), NUDAmini + trafa, KT88SE, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Offline sheykk

• **
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 27, 2020, 22:15 »
Christo,
popracowałem z Bardzo mądrym gościem za ok .2-tyg. będę miał zew. zasilanie zobaczymy co wniesie do muzyki .